Ród smoka z pierwszym zwiastunem 2. sezonu. Najlepszy serial fantasy znów w wysokiej formie?

Radosław Krajewski
2023/12/02 18:45
3
1

Smoki, wielkie pojedynki i zamkowe intrygi w zwiastunie nowego sezonu prequela Gry o Tron.

CCXP w Brazylii dopiero się rozkręca. Na imprezie swój panel otrzymał Ród smoka, czyli jeden z największych hitów HBO ostatnich lat. Produkcja doczeka się w przyszłym roku drugiego sezonu, do którego właśnie pojawił się pierwszy zwiastun. Materiał prezentuje wszystko to, za co fani poprzednich odcinków pokochali prequel Gry o Tron. Nie brakuje więc smoków, wielkich scen batalistycznych, a także kolejnych intryg, które zmienią układ sił w Królewskiej Przystani i całym Westeros. Zwiastun drugiego sezonu Rodu smoka zobaczycie poniżej.

Ród smoka z pierwszym zwiastunem 2. sezonu. Najlepszy serial fantasy znów w wysokiej formie?

Historia w nowych odcinkach rozgrywać się będzie tuż po zakończeniu pierwszego sezonu. Przypomnijmy, że Ród smoka jest ekranizacją książki Ogień i krew autorstwa George’a R.R. Martina, która jest kroniką rodu Targaryenów i ich wielkiego upadku.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Emma D'Arcy, Olivia Cooke, Matt Smith, Rhys Ifans, Eve Best, Steve Touissant, Fabien Frankel, Matthew Needham, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban i Jefferson Hall.

Ród smoka powróci z drugim sezonem na HBO już latem 2024 roku.

Ród smoka – pierwszy zwiastun 2. sezonu

Ród smoka – pierwszy zwiastun 2. sezonu, Ród smoka z pierwszym zwiastunem 2. sezonu. Najlepszy serial fantasy znów w wysokiej formie?
Komentarze
3
swgs
Gramowicz
03/12/2023 15:40

Ja już widzę, że w trailerze wsadzili momenty, które miały być w 3 sezonie. Mam złe przeczucia.

wolff01
Gramowicz
03/12/2023 12:17
Nogradis napisał:

"Najlepszy serial fantasy"? Nie róbmy sobie żartów z pogrzebu, co? 

Słowa może na wyrost, niemniej to jedyny serial który ratuje honor tego gatunku w ostatnich dwóch latach. Reszta to totalna kupa (Wiedźmin, Rings of Power, Koło Czasu itd).

Nogradis
Gramowicz
02/12/2023 18:54

"Najlepszy serial fantasy"? Nie róbmy sobie żartów z pogrzebu, co? 
Trwa Wczytywanie