Rockstar dąży do perfekcji w GTA 6. Take-Two jest świadome wysokich oczekiwań graczy

Patrycja Pietrowska
2024/02/09 15:50
0
1

GTA 6 zadebiutuje na rynku dopiero wtedy, gdy będzie “perfekcyjne” i “kreatywnie zoptymalizowane”.

Take-Two Interactive przedstawiło niedawno wyniki finansowe firmy. Dowiedzieliśmy się między innymi, jak prezentują się rezultaty sprzedażowe serii Grand Theft Auto, a także Red Dead Redemption. Podczas rozmowy z inwestorami został natomiast poruszony temat premiery GTA 6, do którego odniósł się szef Take-Two.

Rockstar dąży do perfekcji w GTA 6. Take-Two jest świadome wysokich oczekiwań graczy

GTA 6 nie zostanie wydane, dopóki nie będzie “perfekcyjne”

Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two, przekazał podczas rozmowy z inwestorami, że jeśli chodzi o GTA 6, firma dąży do perfekcji. Ponadto produkcja nie ukaże się na rynku, zanim nie zostanie “kreatywnie zoptymalizowana”. Wydawca jest również świadomy wysokich oczekiwań, jakie mają wobec kontynuacji fani serii.
Dążymy do perfekcji, a kiedy poczujemy się optymalni twórczo, nadejdzie czas na wydanie gry. Istnieje nieodłączne napięcie, między wprowadzeniem czegoś na rynek a stworzeniem ideału. Ta firma stoi po stronie perfekcji. – przekazał Zelnick.
Powstrzymujemy się od przewidywania, jak poradzi sobie ten tytuł, ale oczekiwania są bardzo, bardzo wysokie. – dodał szef Take-Two.
Na zakończenie warto wspomnieć, że zwiastun GTA 6 to aktualnie drugi najpopularniejszy trailer w branży gier wideo. Premiera tytułu ma natomiast nastąpić w 2025 roku, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty tego wydarzenia. Produkcja Rockstar Games trafi na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!