RoboCop: Rogue City z nowym zwiastunem. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Mikołaj Ciesielski
2023/10/18 14:30
0
0

Nacon przygotowuje graczy na premierę nowej produkcji studia Teyon.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun RoboCop: Rogue City prezentujący elementy RPG. Premiera nowej produkcji krakowskiego studia Teyon zbliża się jednak wielkimi krokami, dlatego też wydawca – firma Nacon – postanowił opublikować kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianemu tytułowi. Najnowszy trailer przedstawia natomiast najważniejsze informacje na temat nadchodzącego FPS-a od twórców Terminator: Resistance.

RoboCop: Rogue City z nowym zwiastunem. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Nowy zwiastun RoboCop: Rogue City przedstawia najważniejsze informacje na temat polskiego FPS-a

W opublikowanym przez Nacon materiale znalazły się wszystkie informacje na temat RoboCop: Rogue City, które – zdaniem wydawcy – warto poznać przed listopadową premierą. Zwiastun wprowadza graczy w przygotowaną przez twórców historię, a także pozwala przyjrzeć się poszczególnym mechanikom. Nie zabrakło również miejsca na prezentację fragmentów rozgrywki.

Na końcu materiału wydawca przypomina natomiast o możliwości składania zamówień przedpremierowych, a także o wydaniu Alex Murphy Edition. Wspomniana – droższa – wersja gry pozwoli bowiem użytkownikom rozpocząć przygodę z RoboCop: Rogue City na 48 godzin przed oficjalną premierą.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że RoboCop: Rogue City ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 2 listopada 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji studia Teyon.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!