Robert Downey Jr w John Wick 5? Reżyser marzy o współpracy z tymi aktorami

Radosław Krajewski
2023/04/18 11:50
0
0

Chad Stahelski wymienił listę aktorów, z którymi chciałby pracować przy filmie ze świata Johna Wicka.

John Wick 4 nadal triumfuje w kinach, ale wciąż nie wiadomo, czy piąta odsłona serii powstanie. Chad Stahelski i Keanu Reeves jeszcze przed premierą filmu ogłosili, że zrobią sobie przerwę od świata zabójców. Wytwórnia Lionsgate chciałaby jednak, aby panowie znów ze sobą współpracowali przy Johnie Wicku 5. Jeżeli tak się stanie, to reżyser ma już pełną listę nazwisk aktorów, z którymi chciałby współpracować. John Wick na swej drodze zabił już mnóstwo osób, ale to właśnie ci aktorzy mogą stać się jego kolejnymi przeciwnikami, a może i sojusznikami.

Robert Downey Jr w John Wick 5? Reżyser marzy o współpracy z tymi aktorami

John Wick 5 – Chad Stahelski chce współpracować z Cillianem Murphym i Robertem Downeyem Jr.

Chad Stahelski w wywiadzie dla serwisu The Direct ujawnił, że istnieje długa lista aktorów, których chciałby włączyć do uniwersum Johna Wicka. Gdyby wyreżyserował piątą część lub spin-off, chciałby współpracować z takimi aktorami, jak Cillian Murphy, Colin Farrell, Charlize Theron i Michelle Yeoh.

Jest ogromna lista, ale pierwszym nazwiskiem, który przychodzi mi do głowy, jest Cillian Murphy. Jestem wielkim fanem Peaky Blinders. Więc po prostu myślę, że Cillian pasowałby idealnie. Colin Farrell jest fantastyczny. Charlize Theron, kiedy nakręciła Atomic Blonde: „O mój Boże, muszę pracować z tą kobietą. Jest niesamowita”. Wiele lat temu pracowałem z Michelle Yeoh przy reklamie i od tamtej pory jestem wielkim fanem.

GramTV przedstawia:

Reżyser wymienił również znaną z Krainy Lovecrafta i Ptaków nocy Jurnee Smollett, a także Roberta Downeya Jr. i Petera Dinklage.

Jest tak wielu wspaniałych ludzi. Jednym z nich jest Robert Downey Jr. Peter Dinklage, byłem jego wielkim fanem w Grze o tron. Również Sean Bean. Myślę, że niektórzy z tych facetów są niesamowici. Umarłbym za szansę współpracy z którymkolwiek z tych ludzi.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!