Rise of the Ronin z prezentacją trybu kooperacji. Zobaczcie 16-minutowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/03/21 13:45
0
0

W najnowszej produkcji Team Ninja gracze będą mogli skorzystać z pomocy dwóch znajomych.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć premierowy zwiastun Rise of the Ronin. Zgodnie z zapowiedziami najnowsze action-RPG zadebiutuje na rynku już jutro. W sieci pojawił się tymczasem obszerny gameplay, który pozwala sprawdzić, jak we wspomnianej produkcji prezentuje się tryb kooperacji.

Rise of the Ronin z prezentacją trybu kooperacji. Zobaczcie 16-minutowy gameplay

Rise of the Ronin na rozgrywce. Gameplay pokazuje 3-osobowy tryb kooperacji

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w Rise of the Ronin maksymalnie trzech graczy będzie mogło wspólnie stawić czoła wrogom. Udostępniony przez redakcję IGN gameplay pokazuje natomiast, jak wspomniany tryb współpracy prezentuje się w akcji. Materiał jest dość długi, ponieważ trwa nieco ponad 16 minut, a całość znajdziecie na dole wiadomości.

Warto dodać, że do rozgrywki online w Rise of the Ronin potrzebna jest aktywna subskrypcja PlayStation Plus. Najnowsza produkcja Team Ninja oferuje wyłącznie możliwość zabawy w kooperacji. Gracze nie będą mieli więc okazji stawić czoła innym użytkownikom.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Rise of the Ronin zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5 już 22 marca 2024 roku, czyli już jutro. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat najnowszej produkcji studia Team Ninja, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Rise of the Ronin - Brzydkie dziecko Assassin’s Creed i soulsów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!