Riot Games będzie usuwać nieaktywne konta graczy League of Legends

Maria Wawrzyniak
2022/08/17 07:30

Riot Games planuje usunąć nieaktywne konta graczy – większość społeczności nie musi się jednak niczym martwić, ponieważ kryteria są bardzo specyficzne.

Przedstawiciele studia Riot Games poinformowali, że już niedługo rozpoczną proces usuwania kont nieaktywnych graczy w grze League of Legends. Aby jednak załapać się na czystkę, trzeba spełnić dość specyficzne kryteria – większość społeczności nie musi się więc o nic martwić. Poniżej szczegóły.

Riot Games usunie nieaktywne konta

W oficjalnej wiadomości czytamy, że konto zostaje uznane za nieaktywne w momencie, kiedy nie logowano się na nie od ponad trzech lat. Warto jednak zaznaczyć, że nie chodzi tu jedynie o logowanie się bezpośrednio do klienta gry League of Legends, ale także o logowanie się za pośrednictwem takich stron internetowych, jak leagueoflegends.com czy lolesports.com. Do tego dochodzą pozostałe kryteria:
  • Konto nie zostało użyte do zakupu żadnej waluty w grze przez cały okres swojego istnienia,
  • Konto nie zostało użyte do odebrania żadnej waluty w grze przez cały okres swojego istnienia,
  • Konto było wykorzystywane do gry krócej niż przez 20 godzin,
  • Konto nie przechowuje żadnych rzadkich limitowanych elementów z gry.

Proces ma rozpocząć się w ciągu kilku najbliższych miesięcy – jeśli Wasze konto zakwalifikuje się do usunięcia, otrzymacie wiadomość informującą o tym prosto na swojego maila. Jeżeli natomiast nie będziecie chcieli pozwolić na jego usunięcie, otrzymacie możliwość skontaktowania się ze Wsparciem Gracza, gdzie otrzymacie instrukcje odnośnie do tego, jak takie konto zachować.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!