Rick i Morty z nową czołówką w 7 sezonie. Zabawne nawiązanie do Jean-Claude'a Van Damme'a

Radosław Krajewski
2023/09/19 14:20
0
0

Stacja Adult Swim zaprezentowała nową czołówkę kolejnego sezonu Ricka i Morty’ego.

Za niecały miesiąc na Adult Swim zadebiutuje siódmy sezon Ricka i Morty’ego. Jeszcze w sierpniu HBO Max ogłosiło, że polska premiera odbędzie się dzień po amerykańskiej, więc fani przygód Ricka i Morty’ego nie będą musieli długo czekać na zobaczenie nowych odcinków. Stacja wciąż podgrzewa atmosferę przed premierą nadchodzących epizodów, tym razem prezentując nową czołówkę, w której znalazło się wiele ciekawych scen, w tym nawiązanie do kultowego szpagatu Jean-Claude'a Van Damme'a.

Rick i Morty z nową czołówką w 7 sezonie. Zabawne nawiązanie do Jean-Claude'a Van Damme'a

Nowa czołówka 7. sezonu Ricka i Morty’ego

Na trwającej trzydzieści sekund czołówce możemy zobaczyć, że w nowych odcinkach pojawią się zombie, Summer zyska sporą siłę, bez trudu podnosząc Ricka, zaś Beth i Kosmiczna Beth występują razem przed królem tajemniczej rasy. W pewnym momencie możemy zobaczyć także Jerry’ego, który nabył trochę mięśni i chwaląc się swoją muskulaturą, wykonuje słynny szpagat Jean-Claude'a Van Damme'a, wykorzystując do tego dwa krzesła.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że siódmy sezon Ricka i Morty’ego rozpocznie się już 15 października. Od 16 października polscy widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki na platformie HBO Max.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!