Returnal wkrótce z datą premiery na PC? Nowa aktualizacja w bazie danych Steam

Mikołaj Ciesielski
2022/07/26 12:30

W bazie danych platformy Valve pojawiły się informacje, które ujawniają, że produkcja studia Housemarque otrzyma wsparcie dla Steam Decka.

Returnal wkrótce z datą premiery na PC? Nowa aktualizacja w bazie danych Steam

Pod koniec maja Returnal zostało odnalezione w bazie danych Steam. Do tej pory nie doczekaliśmy się jednak oficjalnej zapowiedzi pecetowej wersji produkcji studia Housemarque. Niewykluczone jednak, że sytuacja ulegnie wkrótce zmianie. Dzieło fińskiego studia doczekało się bowiem kolejnej aktualizacji w bazie danych platformy Valve, która ujawnia nowe szczegóły na temat nadchodzącego portu.

Returnal otrzyma wsparcie dla Steam Decka – wynika z bazy danych Steam

Wspomniana aktualizacja zdradza, że Returnal – który w bazie danych Steam istnieje pod kodową nazwą „Oregon” – doczeka się pełnego wsparcia dla urządzenia Steam Deck (dzięki SteamDB). Redakcja TwistedVoxel zauważa, że pojawienie się na platformie Valve nowych informacji, może sugerować zbliżającą się zapowiedź pecetowej wersji produkcji studia Housemarque. Warto bowiem wspomnieć, że nieco ponad 2 tygodnie temu tytuł również doczekał się aktualizacji w bazie danych Steam.

Należy pamiętać, że Returnal nie jest jedyną grą PlayStation Studios, która zmierza na komputery osobiste. Już w przyszłym miesiącu na PC zadebiutuje bowiem Marvel’s Spider-Man. Jeszcze w tym roku mamy doczekać się też pecetowej wersji Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Wiele wskazuje także na to, że The Last of Us Part 1 – które 2 września zadebiutuje na PS5 – również w najbliższych miesiącach trafi na komputery osobiste. Jak widzimy, ofensywa Sony trwa w najlepsze.

Na koniec przypomnijmy, że Returnal dostępne jest wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Sami twórcy określają swoją produkcją jako połączenie trzecioosobowej strzelanki roguelike oraz gier z gatunku bullet hell shooter. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszego dzieła studia Housemarque, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja Returnal. Nauka tracenia wszystkiego.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!