Resident Evil: Witajcie w Raccoon City z kategorią wiekową. Nowe zdjęcie z filmu

Radosław Krajewski
2021/09/09 11:55

Najnowsza ekranizacja popularnej serii gier od Capcomu doczekała się nowego zdjęcia. Ujawniono również kategorię wiekową tytułu.

Pod koniec września serwis IGN podzielił się pierwszymi trzema oficjalnymi zdjęciami pochodzącymi z Resident Evil: Witajcie w Raccoon City, czyli rebootu filmowej serii, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Ujęcia pozwoliły po raz pierwszy przyjrzeć się najważniejszym bohaterom widowiska. Sony Pictures powoli startuje z kampanią promocyjną wokół tytułu i już wkrótce powinniśmy otrzymać pierwszy zwiastun. Zanim to nastąpi, możemy zobaczyć kolejne zdjęcie z filmu, na których widzimy Chrisa Redfielda (Robbie Ammell), Jill Valentine (Hannah John-Kamen) oraz Alberta Weskera (Tom Hooper) i Brada Vickersa (Nathan Dales), którzy znajdują się w lesie przed rezydencją Spencera, znaną z pierwszej części growej serii.Resident Evil: Witajcie w Raccoon City z kategorią wiekową. Nowe zdjęcie z filmuResident Evil: Witajcie w Raccoon City doczekał się również oficjalnej kategorii wiekowej i fani marki mogą być spokojni, ponieważ szykuje się niezwykle krwawe i brutalne widowisko. Twórcy od początku zapewniali o szacunku i wierności dla serii, dlatego nie mogło być inaczej i nakręcili film przeznaczony wyłącznie dla dorosłych widzów. Produkcja otrzymała kategorię R, a więc w filmie znajdzie się dużo przemocy, krwi i wulgarnego języka, które nie są odpowiednie dla osób poniżej 17 roku życia.

Nowa część serii będzie wierną adaptacją pierwszych dwóch odsłon growej serii. Fabuła rozpocznie się w 1998 roku w Raccoon City, gdzie poznamy losy czwórki głównych bohaterów. Za reżyserię odpowiada Johannes Roberts, czyli reżyser horrorów Po tamtej stronie drzwi, Nieznajomi: Ofiarowanie oraz dwóch częściach Podwodnej pułapki.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znajdują się: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Neal McDonough (William Birkin), Donal Logue (Brian Inrons), a także Chad Rook i Lily Gao.

Polska data premiery została wyznaczona na 3 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!