Resident Evil: Remedium z pierwszym zwiastunem. Netflix zaprezentował nowy serial

Radosław Krajewski
2022/05/12 16:08

Platforma podzieliła się pierwszą zapowiedzią swojego aktorskiego serialu z uniwersum słynnej serii horrorów od Capcomu.

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami Netflix opublikował pierwszy zwiastun Resident Evi: Remedium, czyli pierwszego aktorskiego serialu z serii. Platforma zapowiedziała produkcję jeszcze w sierpniu 2020 roku, ale dopiero teraz otrzymaliśmy materiał z nadchodzącej produkcji. Trailer prezentuje klimatyczną produkcję, która postawi na doskonale znane elementy z serii gier od Capcomu. Wygląda to zdecydowanie lepiej ubiegłorocznej filmowej adaptacji, której recenzję przeczytacie w tym miejscu. Zwiastun Resident Evil: Remedium zobaczycie poniżej.

Resident Evil: Remedium z pierwszym zwiastunem. Netflix zaprezentował nowy serial

Historia rozgrywać się będzie na dwóch liniach czasowych. W pierwszej 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker trafiają wraz z ojcem do nowego Raccoon City. Tętniące życiem miasto, w którym zmuszone są żyć, prężnie się rozwija dzięki licznym korporacjom. Dziewczyny szybko zaczynają zdawać sobie sprawę, że metropolia jest czymś więcej, niż może się wydawać, a ich ojciec skrywa mroczny sekret zagrażający całemu światu. Druga oś czasu opowiada historię 30-letniej Jade, która walczy o przetrwanie w nowym, śmiertelnie niebezpiecznym świecie. Na Ziemi pozostało mniej niż 15 milionów ludzi, którzy uciekają przed ponad 6 miliardami potworów, zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych, zarażonych wirusem T. Kobietę zaczyna prześladować przeszłość, dotycząca zarówno jej siostry, jak i ojca.

Twórcą serialu jest Andrew Dabb, który wcześniej pracował jako producent i scenarzysta przy Nie z tego świata. W obsadzie znaleźli się: Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph oraz Paola Nunez.

GramTV przedstawia:

Resident Evil: Remedium zadebiutuje już 14 lipca 2022 roku. Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!