Resident Evil 4 Remake VR Mode z datą premiery. Capcom prezentuje nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2023/12/01 14:50
0
0

Posiadacze PlayStation VR2 już w przyszłym tygodniu będą mogli zapoznać się z odświeżoną wersją hitu z 2005 roku.

Pod koniec kwietnia mieliśmy okazję zobaczyć z Resident Evil 4 Remake VR Mode na PlayStation VR2. Wczoraj natomiast Capcom podzielił się interesującymi informacjami dla graczy, którzy czekają na możliwość ogrania wspomnianej produkcji przy pomocy gogli wirtualnej rzeczywistości. Japońska firma ujawniła bowiem, kiedy odświeżona wersja hitu z 2005 roku otrzyma tryb VR.

Resident Evil 4 Remake VR Mode z datą premiery. Capcom prezentuje nowy zwiastun

Resident Evil 4 Remake VR Mode nadchodzi. Capcom ujawnił datą premiery darmowego DLC

Okazuje się, że Resident Evil 4 Remake VR Mode zadebiutuje już 8 grudnia 2023 roku, czyli dokładnie za tydzień. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odświeżona wydanie hitu z 2005 roku w wersji na PlayStation VR2 zostanie udostępnione w ramach darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy gry na PlayStation 5. W dniu premiery posiadacze gogli wirtualnej rzeczywistości od Sony będą mogli również pobrać samodzielną wersję demo i przetestować wspomniany tryb.

Wszyscy w zespole ciężko pracowaliśmy, aby zapewnić Wam, graczom, świeży sposób na poznanie historii Resident Evil 4. W grze znajdziemy masę różnorodnych wrogów, broni i sztuczek, co sprawia, że jest to jedno z bardziej mięsistych doświadczeń w serii, dlatego chcieliśmy mieć pewność, że nic nie umknie Wam w trakcie rozgrywki w trybie VR – skomentował Masato Kumazawa, producent Resident Evil 4 Remake VR Mode.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat odświeżonej wersji hitu z 2005 roku, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Resident Evil 4 Remake – i znowu dobra robota, Panie Capcom.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!