Resident Evil 3 na PS5 i XSX sklasyfikowane. Wkrótce poznamy datę premiery?

Mikołaj Ciesielski
2022/04/02 17:00
0
0

Niewykluczone, że odświeżone wersje trzech gier z serii Resident Evil pojawią się wcześniej, niż można się było spodziewać.

Resident Evil 3 na PS5 i XSX sklasyfikowane. Wkrótce poznamy datę premiery?

Na początku marca Capcom poinformował, że Resident Evil 7, Resident Evil 2 Remake oraz Resident Evil 3 Remake doczekają się odświeżonych wersji stworzonych z myślą o PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nieco później japońska firma podzieliła się kilkoma dodatkowymi szczegółami na temat wspomnianych wydań. Wciąż nie wiemy niestety, kiedy dokładnie posiadacze najnowszych konsol Sony i Microsoftu będą mogli cieszyć się stosownymi ulepszeniami. Niewykluczone jednak, że ten stan rzeczy ulegnie wkrótce zmianie.

Resident Evil 3 Remake w wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S doczekało się klasyfikacji wiekowej ze strony PEGI. Oznacza to, że premiera odświeżonych wersji wymienionych wyżej odsłon serii Resident Evil zbliża się wielkimi krokami, a Capcom może wkrótce ujawnić dokładną datę premiery aktualizacji, za której sprawą posiadacze wspomnianych platform będą mogli cieszyć się wyższej jakości oprawą wizualną i płynnością animacji.

Na koniec warto przypomnieć, że zgodnie z zapowiedziami Resident Evil 7, Resident Evil 2 Remake oraz Resident Evil 3 Remake w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X ma oferować m.in. rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, a także wsparcie dla ray tracingu. Użytkownicy PS5 mogą również liczyć na wykorzystanie unikalnych funkcji kontrolera DualSense, czyli haptycznych wibracji oraz adaptacyjnych triggerów.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!