REPO MAN to polska gra RPG o komorniku. Zobaczcie zwiastun

DK
2022/10/18 21:25
0
0

Tego chyba jeszcze nie było.

Rodzimy deweloper ACHARA STUDIOS i wydawca Games Box zapowiedzieli REPO MAN – pierwszoosobową grę RPG o prześladowaniu dłużników (lub, jak kto woli, symulator komornika). Prezentacji tytułu towarzyszy krótki trailer, który publikujemy na samym dole.

REPO MAN to polska gra RPG o komorniku. Zobaczcie zwiastun

W produkcji wcielimy się w komornika o imieniu Arthur Newstead. Bohater aktualnie ma problemy – a ściślej mówiąc, sam znajduje się pod kreską. Poza tym jego kariera i małżeństwo także legły w gruzach. Naszym głównym zadaniem będzie ściganie dłużników – mamy zadecydować, jakim rodzajem komornika się staniemy. Możemy okazywać litość lub – przeciwnie – stać się najbardziej znienawidzonym skurczybykiem w mieście. A przy okazji dopilnujemy własnych spraw i odkryjemy różne tajemnice – nie zabraknie tu domieszki okultyzmu.

Data premiery REPO MAN

Trzeba przyznać, że jest to oryginalny pomysł na produkcję – chyba wcześniej takiej nie było. Ciekawe, co z tego wyjdzie. Daty premiery gry – nawet tej przybliżonej – na razie nie ujawniono. Wiemy jedynie, że twórcy celują z ukończeniem REPO MAN w przyszły rok.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!