Remake Red Dead Redemption w produkcji. Kolejne nieoficjalne wieści

DK
2022/05/20 15:15
0
0

Następne źródło potwierdza pogłoski o pracach nad nową wersją RDR i current-genową łatką dla RDR2.

O tym, że powstaje odświeżone Red Dead Redemption, w sieci mówi się już od dawna. Oczywiście Rockstar na razie nic nie potwierdza, ale to chyba już tylko kwestia czasu. Do osób, które wiedzą i słyszały coś na ten temat, dołącza francuski dziennikarz Chris Kippel z portalu Rockstar Mag.

Remake Red Dead Redemption w produkcji. Kolejne nieoficjalne wieści

Reporter napisał ostatnio na Twitterze, że już pod koniec 2020 udało mu się potwierdzić wieści o “remake’u lub remasterze oryginalnego RDR”. Tak samo z RDR2 na PS5 i Xboksa Series X/S – ta wersja jest tworzona już od pewnego czasu, ale ogłoszenie na ten temat zdaniem dziennikarza przesunięto ze względu na remastera “jedynki”.

GramTV przedstawia:

Podobne informacje przedstawił niedawno informator AccountNGT. Fanom serii pozostaje więc już tylko czekać na oficjalne ujawnienie gier. Niektórzy z nich już teraz próbują sprawdzać, jak wyglądałaby odświeżona “jedynka” – ktoś przedstawił swoją wizję produkcji na UE5. A przy okazji warto przypomnieć, że niedawno informowaliśmy o wynikach sprzedażowych RDR2 – tytuł wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem graczy; tylko w ostatnich miesiącach nabywców znalazł kolejny milion egzemplarzy produkcji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!