Red Dead Redemption 2 sprzedaje się świetnie, choć nie jest już świeżą bułką

DK
2022/05/17 16:30
0
0

Tytuł od Rockstara wciąż znajduje nowych nabywców.

W ostatnim raporcie finansowym Take-Two poinformowało o wynikach sprzedażowych swoich największych hitów. Dowiedzieliśmy się, że Red Dead Redemption 2 do tej pory rozeszło się w liczbie 44 mln sztuk. Natomiast w samym tylko okresie od grudnia 2021 do marca 2022 nabywców znalazł jeden milion egzemplarzy gry. Natomiast co dotyczy całej franczyzy Red Dead, to zakupiono w sumie 67 mln sztuk.

Red Dead Redemption 2 sprzedaje się świetnie, choć nie jest już świeżą bułką

To bardzo dobry wynik, choć oczywiście nie tak dobry, jak sprzedaż Grand Theft Auto 5. Produkcję o gangsterach nabyto w liczbie 165 mln egzemplarzy. A jeśli chodzi o ostatni kwartał podlegający analizie, to pod strzechy graczy trafiło aż 5 milionów sztuk.

GramTV przedstawia:

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało w 2018 na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Rok później tytuł trafił również na pecety. Wiele osób uważa dzieło Rockstara za grę wszechczasów. Ostatnio w sieci pojawiają się pogłoski o aktualizacji produkcji na konsole obecnej generacji i o remake’u pierwszej części, jednak póki co twórcy nie potwierdzili tych doniesień.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!