Red Hulk na pierwszej grafice z Kapitana Ameryki 4. Fani porównują do Shreka i brata Hagrida

Radosław Krajewski
2024/04/22 11:10
0
0

Do sieci trafiła grafika prezentująca Red Hulka, który będzie istotną postacią w filmie Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat.

W ostatnim czasie dużo się dzieje wokół Kapitana Ameryki 4. Najpierw Marvel podzielił się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami z filmu, a niedawno do sieci trafiła fotografia prezentująca licencjonowane gadżety z filmu, na wśród których możemy zobaczyć wygląd nowej antagonistki, z którą Sam Wilson będzie musiał się zmierzyć. Teraz na Reddicie udostępniono grafikę, która prezentuje wygląd Red Hulka.

Red Hulk na pierwszej grafice z Kapitana Ameryki 4. Fani porównują do Shreka i brata Hagrida

Kapitan Ameryka 4 – Red Hulk nie spodobał się fanom

W filmie generał Thaddeus Ross, w którego wciela się Harrison Ford, zostanie przemieniony w Red Hulka. Nie wiadomo, w jaki sposób to się stanie, ale Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat ma zostać w jakiś sposób powiązany z Mecenas She-Hulk. W serialu pewna grupa chciała stworzyć armię Hulków z napromieniowanej gammą krwi Jennifer Walters. Możliwe, że jedna z próbek trafi do Rossa, który zostanie zmuszony do jej przyjęcia, aby uratować swoje życie.

Tym samym Thaddeus Ross, który będzie w filmie pełnił funkcję prezydenta, stanie się podobnym stworem do tego, którego sam przed wieloma laty ścigał w Incredible Hulk z 2008 roku. Poniżej możecie zobaczyć grafikę koncepcyjną prezentującą Red Hulka. Nie wiadomo, czy jest to jeden z wielu projektów tej postaci, czy też finalna wersja, którą zobaczymy w filmie.

Fani nie są szczególnie zadowoleni z wyglądu postaci. Uważają, że Red Hulk wygląda jak czerwony Shrek, przyrodni brat Hagrida, wyrośnięty niemowlak, czy jaskiniowiec. Niektórzy wprost piszą, że Marvel nie szanuje fanów Hulka i będzie to kolejny powód, aby nie oglądać czwartej części Kapitana Ameryki.

Kapitan Ameryka 4 – Red Hulk nie spodobał się fanom, Red Hulk na pierwszej grafice z Kapitana Ameryki 4. Fani porównują do Shreka i brata Hagrida
Reddit

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross) oraz Xosha Roquemore.

Przypomnijmy, że premiera Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat została wyznaczona na 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!