Red Dead Redemption bez odświeżonej wersji, ale z portem na PS4 i Switcha. Gra otrzyma polską wersję

Radosław Krajewski
2023/08/07 16:25
6
0

Produkcja po raz pierwszy zadebiutuje w polskiej wersji językowej.

Nie sprawdziły się plotki dotyczące odświeżonej wersji pierwszego Red Dead Redemption. Niedawno na stronie Rockstar Games odnaleziono logo i nazwę kodową produkcji, którą okazał się port kultowej produkcji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Studio właśnie ogłosiło, że Red Dead Redemption ukaże się na wspomnianych platformach w pełnym pakiecie wraz z dodatkiem Undead Nightmare.

Red Dead Redemption bez odświeżonej wersji, ale z portem na PS4 i Switcha. Gra otrzyma polską wersję

Red Dead Redemption Remake nie istnieje. Rockstar ogłosił port gry na PS4 i Switcha

Za konwersję gry odpowiada Double Eleven Studios. Produkcja nie doczeka się jednak żadnych większych ulepszeń i będzie tą samą grą, wydaną pierwotnie w 2010 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W Red Dead Redemption w wersji na PS4 będzie można zagrać również na PS5 w ramach wstecznej kompatybilności.

Rockstar Games zapowiedział oryginalne doświadczenie dla graczy, którzy sięgną po port pierwszej części Red Dead Redemption na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Produkcja doczeka się jednak wsparcia dla kilku nowych języków, w tym chińskiego, koreańskiego, brazylijskiego portugalskiego, rosyjskiego, latynoamerykańskiego hiszpańskiego oraz polskiego. Tym samym gracze będą mogli poznać przygody Johna Marstona po raz pierwszy w polskiej wersji językowej.

GramTV przedstawia:

Premiera Red Dead Redemption na PlayStation 4 i Nintendo Switch została wyznaczona na 17 sierpnia. Produkcja trafił również do pudełek, ale dopiero 13 października. Gra została wyceniona na 49,99 dolarów.

Komentarze
6
Patryk
Gość
07/08/2023 21:29

Wyzyskiwanie graczy prze Rockstar ciąg dalszy, jelonki szybciutko szykować pieniążki, Rockstar łapki wyciąga, szybciutko.

Wuj Chłodek
Gość
07/08/2023 19:44

Nie no, gra jest rewelacyjna, ale płacić dwie stówy za dosłownie to samo... :/

skaza
Gramowicz
07/08/2023 19:00

Za port odpowiada zewnętrzne studio Double Eleven, R* ponownie wyciera sobie kimś innym mordę.Ekipa Double Eleven na swoim koncie ma takie "hity" jak: Fallout 76, Crackdown 3, Rust Console Edition.
Trwa Wczytywanie