Recepta na przekręt zapowiada się świetnie. Emily Blunt i Chris Evans podbiją Netflixa?

Radosław Krajewski
2023/09/07 11:00
0
0

Platforma udostępniła pierwszy zwiastun swojego nadchodzącego jesiennego hitu.

To może być jeden z największych tegorocznych hitów Netflixa. Recepta na przekręt wygląda niczym Big Short, American Hustle i Wilk z Wall Street, a wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie z Emily Blunt i Chrisem Evansem w głównych rolach. Produkcja oparta jest na głośnym artykule New York Times, a teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu opartego na faktach, który możecie zobaczyć poniżej.

Recepta na przekręt zapowiada się świetnie. Emily Blunt i Chris Evans podbiją Netflixa?

Historia opowiada o Lizy Drake, samotnej matce, która właśnie straciła pracę i jest u kresu swoich sił. Przypadkowe spotkanie z przedstawicielem handlowym branży farmaceutycznej Petem Brennerem, daje jej szanse na spory zarobek, ale wystawi na próbę jej etykę i moralność, gdy zostaje wplątana w niebezpieczny plan. Radzenie sobie z coraz bardziej niezrównoważonym szefem, pogarszający się stan zdrowia córki i rosnąca świadomość zniszczeń, jakie powoduje firma, zmuszają Lizę do rozważenia swoich wyborów.

Reżyserem filmu jest David Yates, czyli twórca czterech części o Harrym Potterze i trylogii Fantastycznych zwierząt. W obsadzie znaleźli się: Emily Blunt, Chris Evans, Andy Garcia, Catherine O’Hara, Chloe Coleman, Jay Duplass, Brian d’Arcy James, Amit Shah, Aubrey Dollar i Willie Raysor.

GramTV przedstawia:

Recepta na przekręt zadebiutuje na Netflixie już 27 października.

Recepta na przekręt – pierwszy zwiastun nowego filmu Netflixa

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!