Ready or Not – duchowy spadkobierca serii S.W.A.T. podbija Steama

Mikołaj Ciesielski
2021/12/20 16:15
0
0

Produkcja Void Interactive jest już dostępna na platformie Valve we wczesnym dostępie.

Ready or Not – duchowy spadkobierca serii S.W.A.T. podbija Steama

Zapowiedziane w 2017 roku Ready or Not, czyli duchowy spadkobierca serii S.W.A.T., zadebiutowało w zeszłym tygodniu w programie Early Access na Steam. Produkcja Void Interactive od razu podbiła serca użytkowników platformy Valve. Świadczą o tym zarówno pozytywne opinie, jak i wyniki aktywności, a także fakt, że tytuł znalazł się na trzecim miejscu na liście najchętniej kupowanych gier na Steam w zeszłym tygodniu.

W chwili pisania tej wiadomości Ready or Not może pochwalić się na platformie Valve ponad 4 tysiącami opinii, a aż 96% z nich jest pozytywnych. Ponadto w tym momencie w produkcję studia Void Interactive gra blisko 11 tysięcy użytkowników Steama. Natomiast w ciągu ostatniej doby w tytuł bawiło się jednocześnie nawet 14,990 graczy. Twórcy mają więc powody do zadowolenia, a odbiór gry pokazuje, że na rynku zdecydowanie brakuje taktycznych strzelanek pokroju wspomnianej serii S.W.A.T.

Na koniec warto dodać, że pełna wersja Ready or Not ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Na ten moment deweloperzy ze studia Void Interactive skupiają się wyłącznie na wersji pecetowej. Nie wiadomo, czy tytuł w przyszłości pojawi się również na konsolach. Tymczasem możecie rzucić okiem na opublikowany kilka dni temu materiał wideo.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!