Quantum Error na premierowym zwiastunie. Gra za kilka dni zadebiutuje na PS5

Mikołaj Ciesielski
2023/10/29 10:00
0
0

Deweloperzy ze studia TeamKill Media przygotowują użytkowników konsol Sony na premierę swojej produkcji.

Na początku września twórcy Quantum Error informowali o problemach z wersją na Xbox Series S. Nieco wcześniej poznaliśmy natomiast dokładną datę premiery produkcji TeamKill Media na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł zadebiutuje na konsolach Sony już w przyszłym tygodniu. Nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili przypomnieć o swojej grze i opublikowali nowy zwiastun.

Quantum Error na premierowym zwiastunie. Gra za kilka dni zadebiutuje na PS5

Premierowy zwiastun Quantum Error przypomina o nadchodzącym debiucie gry na PS5

W premierowym zwiastunie Quantum Error nie brakuje oczywiście fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak gra prezentuje się w akcji. W materiale wykorzystano zarówno ujęcia FPP, jak i TPP. Trailer zapowiada również, że w trakcie zabawy gracze będą musieli mierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie, czego można spodziewać się po nadchodzącej produkcji studia TeamKill Media.

Zgodnie z zapowiedziami w Quantum Error wcielimy się w kapitana straży pożarnej Jacoba Thomasa, który zostaje wysłany do ośrodka badawczego Monad Quantum. W wyniku ataku nieznanego bytu kompleks stanął w płomieniach i został odcięty od reszty świata. Misja ratunkowa szybko przerodzi się jednak w „koszmarną kosmiczną podróż”, w której trakcie Thomas będzie musiał walczyć o swoje życie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Quantum Error zadebiutuje na PlayStation 5 już 3 listopada 2023 roku, czyli w najbliższy piątek. W późniejszym – nieznanym na obecną chwilę – terminie wspomniana produkcja ma ukazać się na konsolach Xbox Series X/S. Gra miała trafić również na PlayStation 4, ale TeamKill Media jakiś czas temu anulowało wersję na konsole ósmej generacji Sony.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!