PS5 devkit wygląda niesamowicie. Nagranie prezentuje niezwykłą wersję konsoli

Radosław Krajewski
2022/09/24 19:00

Jeden z graczy zaprezentował konsolę przygotowaną dla deweloperów przez Sony.

Twórca kanału Macho Nacho Productions opublikował nowy film, na którym zaprezentował PlayStation 5 w wersji dla deweloperów. Zdjęcia devkitu widzieliśmy już wielokrotnie, ale to pierwsza okazja, aby zobaczyć sprzęt w całej okazałości.

PS5 devkit wygląda niesamowicie. Nagranie prezentuje niezwykłą wersję konsoli

PlayStation 5 devkit w rękach YouTubera

YouTuber poinformował, że wersja do której dotarł nie posiada napędu, dlatego nie mógł wykorzystać gier posiadanych na płycie. Jak możemy zobaczyć na poniższym nagraniu, PS5 devkit posiada na przednim panelu mały ekran wyświetlający podstawowe informacje o konsoli.

Imponująco wygląda konstrukcja sprzętu, która nie przypomina wersji ze sklepowych półek. Urządzenie jest większe i masywniejsze, ale w czerni prezentuje się niezwykle stylowo. YouTuber zaprezentował działanie konsoli, podłączając ją do monitora. Możemy zobaczyć menu, które różni się od tego ze zwykłego PS5.

GramTV przedstawia:

Co ciekawe Sony udostępniło deweloperom aż 2,2TB miejsca na dane, aby bez żadnych ograniczeń mogli sprawdzić działanie swojej własnej gry na urządzeniu. Posiadany przez Macho Nacho Productions sprzęt nie został aktywowany przez Sony, dlatego niektóre opcje są zablokowane. Z tego powodu YouTuber nie mógł uruchomić żadnej gry, aby pokazać, jak konsola sprawdza się w swoim podstawowym zadaniu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!