Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

PS Plus zaoferuje więcej gier na premierę? Sony przygotowało specjalne oznaczenie

Radosław Krajewski
2022/12/01 15:50

Znacząca zmiana w usłudze PlayStation Plus.

Przedstawiciele Sony wielokrotnie informowali, że nie mają zamiaru umieszczać premierowo swoich gier w PlayStation Plus Extra i Premium. Usługa nie doczekała się również wielu premierowych tytułów od zewnętrznych wydawców, ustępując na tym polu Xbox Game Pass. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku PS Plus Essential, w którym Japończycy wielokrotnie udostępniali użytkownikom najnowsze tytuły. Sytuacja powtórzyła się w grudniowej ofercie, w której znalazła się premierowo gra Divine Knockout.

PS Plus zaoferuje więcej gier na premierę? Sony przygotowało specjalne oznaczenie

PlayStation Plus – nowe oznaczenie dla premierowych gier

Na tę okoliczność Sony przygotowało specjalne oznaczenie, aby wyróżnić produkcję na tle pozostałych propozycji. Od grudniowej oferty każda premierowa gra w PS Plus będzie otrzymywać znaczek „Day 1 Release”.

GramTV przedstawia:

Gracze mają nadzieję, że Sony chce postawić większy nacisk na udostępnianie premierowych gier w swojej ofercie. Dlatego stworzyli osobne oznaczenie, które może być częściej używane w przyszłości. Niestety nie wiadomo, czy symbol dla nowych gier w PlayStation Plus Essential będzie obowiązywał również w PS Plus Extra i Premium.

PlayStation Plus – nowe oznaczenie dla premierowych gier, PS Plus zaoferuje więcej gier na premierę? Sony przygotowało specjalne oznaczenie
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!