Przygotuj się na premierę Alan Wake 2 i zagraj za darmo w Alan Wake: Flashback

Mikołaj Ciesielski
2023/10/18 07:30
1
0

Specjalny tryb w Fortnite pozwala zapoznać się z wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części przygód Alana Wake’a.

Jakiś czas temu twórcy gry Alan Wake 2 przygotowali streszczenie dotychczasowych przygód tytułowego pisarza. Tymczasem premiera najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment zbliża się wielkimi krokami, a wydawca – firma Epic Games – najwyraźniej chce odpowiednio przygotować graczy na debiut wspomnianego tytułu. W tym celu przygotowano projekt Alan Wake: Flashback, który dostępny jest za darmo w… Fortnite.

Przygotuj się na premierę Alan Wake 2 i zagraj za darmo w Alan Wake: Flashback

Alan Wake: Flashback dostępne za darmo w Fortnite. Epic Games przygotowuje graczy na premierę Alan Wake 2

Alan Wake: Flashback pozwala graczom zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami, które miały miejsce w pierwszej części Alana Wake’a. Zainteresowani muszą jedynie przejść do zakładki „Kod wyspy”, a następnie wpisać: 3426-5561-3374. Następnie zostaną przeniesieni do specjalnej lokacji, w której „na nowo” odkryją tajemnice Bright Falls i poznają fabułę wspomnianej produkcji Remedy Entertainment.

Udręczony pisarz Alan Wake rozpoczyna desperackie poszukiwania swojej zaginionej żony, Alice. To klasyczna przygodowa gra akcji, która została odtworzona w Fortnite przy użyciu narzędzi UEFN. Na nowo odkryj tajemnice Bright Falls. Do dyspozycji będziesz mieć wyłącznie własną odwagę i wierną latarkę – czytamy w opisie poziomu.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Alan Wake 2 zmierza na PC, a także konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Datę premiery wyznaczono na 27 października 2023 roku. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się również, ile godzin zajmie graczom ukończenie nadchodzącej produkcji studia Remedy Entertainment.

Komentarze
1
graacz89
Gramowicz
19/10/2023 01:09

Gra która nie będzie dostępna fizycznie i niezależnie w pudełku, na płycie i u siebie to powinna być też za darmo albo za jakieś 20zł. Bo to tylko cyfrówka "do zagrania" a nie do kupienia i mienia tej gry. Jakby była w pudełku to mógłbym ją kupić za jakieś 200-250zł ja premierę ale nie za cyfrówkę. Tak to ominę tę wirtualną grę szerokim łukiem...