Przeróbka Need for Speed: Most Wanted na UE5 z nowym gameplayem. Gra prezentuje się coraz lepiej

Radosław Krajewski
2023/09/26 16:00
0
0

Twórca zaprezentował nowy gameplay z opracowanego przez siebie remastera Need for Speed: Most Wanted.

Prowadzący kanał NostalgiaNexus pochwalił się nowym materiałem z przeróbki Need for Speed: Most Wanted na Unreal Engine 5. W sierpniu autor podzielił się swoją pracą, która przywraca klasyczną grę w zupełnie nowym wydaniu, w projekcie będącym czymś między remasterem a remake’iem. Nowy film pokazuje kolejny etap prac nad grą, która wygląda jeszcze lepiej i z pewnością zachwyci wielu fanów uwielbianej odsłony Need for Speed.

Przeróbka Need for Speed: Most Wanted na UE5 z nowym gameplayem. Gra prezentuje się coraz lepiej

Need for Speed: Most Wanted – fanowski remaster na Unreal Engine 5 z nowym gameplayem

Tym razem autor ujawnił, że zaimplementował do gry tekstury dróg w rozdzielczości 8K, a także liczne ulepszenia tekstur samochodów i obiektów otoczenia z oryginalnej gry. NostalgiaNexus zadbał także o wiernie odtworzony dźwięk silnik BMW M3 GTR, który to samochód stał się wizytówką Need for Speed: Most Wanted.

GramTV przedstawia:

Twórca wykorzystuje najważniejsze technologie silnika Unreal Engine 5 na czele z Lumen, aby oświetlenie gry było realistyczniejsze. Projekt powstaje od pewnego czasu, ale raczej nie powinniśmy spodziewać się, że remaster Need for Speed: Most Wanted na Unreal Engine 5 stanie się grywalny dla każdego chętnego. Fani muszą zadowolić się jedynie publikowanymi przez autora filmami prezentującego rozgrywkę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!