Nie pamiętacie takiej gry jak Project Q? To dobrze, bo Ubisoft ją też skasował

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/19 21:30
1
0

Kolejny projekt Ubisoftu został anulowany – francuski gigant potwierdził doniesienia branżowego insidera, Toma Hendersona.

Pod koniec kwietnia ubiegłego roku przedstawiciele firmy Ubisoft oficjalnie zapowiedzieli grę Project Q. Wówczas dowiedzieliśmy się, że – wbrew domysłom – produkcja nie była tytułem z gatunku battle royale, a za to miała przypominać inne dzieła z klimatami strzelanek typu arena shooter nastawionych na typowe starcia drużynowe. Dlaczego użyłem tutaj czasu przeszłego? Cóż, nie mam dobrych wieści.

Nie pamiętacie takiej gry jak Project Q? To dobrze, bo Ubisoft ją też skasował

Project Q to kolejna gra skasowana przez Ubisoft

Na łamach serwisu Insider Gaming pojawił się wczoraj artykuł autorstwa Toma Hendersona, w którym dziennikarz poinformował, że Project Q zostało skasowane. Według informatora francuski gigant miał poinformować przez Discorda testerów gry o wstrzymaniu prac nad tytułem. Dzisiaj natomiast redakcja portalu Video Games Chronicle potwierdziła tę nowinę; przedstawiciel Ubisoftu oznajmił dziennikarzom, iż firma nie będzie dłużej wspierać produkcji gry, aby skupić się na priorytetowych projektach, do których przydzielani są deweloperzy z Project Q. Nie wiemy jednak, czy jest to jeden z trzech niezapowiedzianych gier, które zostały anulowane kilka dni temu, kiedy ogłoszono szóste opóźnienie premiery Skull & Bones.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
19/01/2023 22:47

Ciekawe kiedy pojawi się pierwszy pozytywny news na temat Ubisoftu XD