Private Division - należący do Take-Two wydawca podpisał umowy z 4 studiami

Smolak
2022/03/17 07:45
0
0

W portfolio wydawniczym firmy pojawią się gry od dobrze zapowiadających się deweloperów.

Private Division to wydawca działający z ramienia Take-Two. Firma obejmuje pieczą wydawniczą mniejsze, ale bardzo dobrze zapowiadające się gier. Możecie ich kojarzyć ze współpracy z takimi hitami jak: Hades, OlliOlli World, The Outer Worlds, czy Ancestors: The Humankind Odyssey. Wydawca pochwalił się planami na przyszłość oraz umowami na kolejne gry, które podpisał z partnerskimi studiami.Private Division - należący do Take-Two wydawca podpisał umowy z 4 studiami Na mocy współpracy, gry pod szyldem Private Division będą od teraz tworzyć tacy deweloperzy jak: Die Gute Fabrik, Evening Star, Piccolo Studio i Yellow Brick Games. Zdaję sobie sprawę z tego, że nazwy wymienionych studiów mogą nie mówić Wam zbyt wiele, ale są to naprawdę dobrze zapowiadające się ekipy.

Wśród nich znajdują się chociażby twórcy Sonic Mania Plus, czy Arise: A Simple Story. W ich szeregach znajdziemy również wielu weteranów branży, który zrezygnowali z tworzenia gier AAA na rzecz mniejszych i ambitniejszych produkcji. Mowa tutaj o współtwórcach takich marek jak Dragon Age, Assassin's Creed i Tom Clancy's Rainbow Six.

Według zapewnień firmy, we wczesnej fazie rozwoju są obecnie cztery produkcje, a owoców nowych współprac możemy spodziewać się dopiero w 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!