Princess Peach: Showtime! kolejnym hitem na Nintendo Switch? Demo już dostępne

Mikołaj Ciesielski
2024/03/07 11:15
0
0

Japońska firma udostępniła też nowy zwiastun nadchodzącej produkcji z księżniczką Peach w roli głównej.

Premiera Princess Peach: Showtime! zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z zapowiedziami spin-off popularnej serii Mario z księżniczką Peach w roli głównej zadebiutuje na rynku za nieco ponad dwa tygodnie. Już teraz zainteresowani mają jednak szansę przetestować wspomnianą produkcję, a także rzucić okiem na kolejny zwiastun.

Princess Peach: Showtime! kolejnym hitem na Nintendo Switch? Demo już dostępne

Wersja demo Princess Peach: Showtime! już dostępna na Nintendo Switch

Na kilkanaście dni przed premierą gra Princess Peach: Showtime! doczekała się w wersji demonstracyjnej, która jest dostępna w Nintendo eShop. Wszyscy posiadacze Nintendo Switch mogą więc sprawdzić produkcję, która ma szansę podbić serca fanów Mario i nie tylko. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ – jak wspomnieliśmy wyżej – gra otrzymała też nowy zwiastun.

Najnowszy materiał promocyjny Princess Peach: Showtime! skupia się na prezentacji najważniejszych elementów produkcji. Zwiastun przedstawia ogólny zarys fabularny, a także wyjaśnia podstawowe mechaniki. Nie zabrakło również miejsca na prezentację specjalnych transformacji, dzięki którym księżniczka Peach otrzyma unikalne zdolności.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Princess Peach: Showtime! zmierza wyłącznie na Nintendo Switch. Premiera już 22 marca 2024 roku. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić nadchodzącą produkcję Nintendo.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!