Prezent dla graczy The Elder Scrolls Online. Jeden z dodatków dostępny za darmo

Mikołaj Ciesielski
2022/04/06 20:45

Rozszerzenie High Isle zbliża się wielkimi krokami, więc firma Bethesda postanowiła przygotować dla swoich użytkowników miłą niespodziankę.

Prezent dla graczy The Elder Scrolls Online. Jeden z dodatków dostępny za darmo

Już za dwa miesiące The Elder Scrolls Online doczeka się rozszerzenia pt. High Isle. Bethesda postanowiła więc uczcić zbliżającą się premierę i przygotowała miłą niespodziankę dla swoich użytkowników. Zgodnie z przekazanymi informacjami, wszyscy posiadacze The Elder Scrolls Online mogą bez dodatkowych kosztów odebrać dodatek Morrowind i rozpocząć swoją przygodę w krainie Mrocznych Elfów.

Mamy dla was kolejną niespodziankę: od dziś każdy posiadacz #ESO może odkrywać ojczyznę Mrocznych Elfów! Rozdział Morrowind jest teraz dostępny za darmo” – czytamy we wpisie opublikowanym na profilu Bethesda Polska na portalu społecznościowym Twitter.

Dzięki rozszerzeniu Morrowind gracze The Elder Scrolls Online mogą odwiedzić wyspę Vvardenfell, znajdującą się na terenie tytułowej prowincji Cesarstwa Tamriel. Historia dodatku skupia się natomiast na tajemniczej chorobie, z którą zmaga się Vivec – jeden z członków Trójcy, boskich strażników strzegących wspomnianego terytorium. Zadaniem gracza jest oczywiście znalezienie lekarstwa, które pomoże strażnikowi i ocali świat przed zagładą.

Na koniec przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało na rynku w 2014 roku. Tytuł dostępny jest obecnie na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do lektury: The Elder Scrolls Online - co dostajemy grając za darmo – recenzja.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!