Presumed Innocent będzie hitem Apple TV+? Nowy zwiastun remake’u kultowego filmu

Radosław Krajewski
2024/05/23 10:35
0
0

Platforma zaprezentowała nowy zwiastun serialu Presumed Innocent, czyli remake’u filmu Uznany za niewinnego z Harrisonem Fordem.

Pełny zwiastun zapowiadający nowy miniserial Presumed Innocent jest już dostępny. Serial zadebiutuje na platformie Apple TV+ w połowie przyszłego miesiąca. To kolejna ekranizacja słynnej powieści Uznany za niewinnego autorstwa Scotta Turowa. Pierwsza adaptacja filmowa, w której główną rolę zagrał Harrison Ford, miała miejsce w 1990 roku. Teraz w tego samego bohatera wcielił się Jake Gyllenhaal, który najwyraźniej polubił wygłaszanie emocjonalnego dialogu „nie zabiłem jej”, co też wielokrotnie słyszymy w najnowszym materiale promującym serial. Zwiastun Presumed Innocent zobaczycie poniżej.

Presumed Innocent będzie hitem Apple TV+? Nowy zwiastun remake’u kultowego filmu

Historia opowiada o brutalnym morderstwie, które wywraca do góry nogami chicagowskie Biuro prokuratora, gdy o popełnienie zbrodni zostaje podejrzany główny zastępca prokuratora Rusty Sabich. Mężczyzna musi zmierzyć się z oskarżeniami o zabójstwo swojej kochanki. Wstrząśnięta sprawą jest również jego żona, Barbara, która musi walczyć o ocalenie rodziny i poradzić sobie z trudnym procesem, który przykuwa uwagę mediów.

Twórcą serialu jest David E. Kelley, znany z Wielkich kłamstewek i Dziewięcioro nieznajomych. Producentami wykonawczymi są J.J. Abrams, Jake Gyllenhaal oraz Dustin Thomason.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Jake Gyllenhaal, Ruth Negga, Bill Camp, Elizabeth Marvel, Renate Reinsve Peter Sarsgaard, O-T Fagbenle, Chase Infiniti, Lily Rabe, Nana Mensah, Matthew Alan, Kingston Rumi Southwick, Noma Dumezweni, Gabby Beans, Sarunas J. Jackson oraz Roberta Bassin.

Przypomnijmy, że Presumed Innocent zadebiutuje na Apple TV+ już 12 czerwca. Na serial złoży się osiem odcinków.

Presumed Innocent – zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!