Premierowy zwiastun XDefiant już w sieci. Ubisoft wspomina też o mikrotransakcjach

Patrycja Pietrowska
2024/05/20 08:50
0
0

Premiera darmowej strzelanki już na horyzoncie.

Na początku maja poznaliśmy wreszcie ostateczną datę premiery XDefiant. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się także, że darmowa strzelanka Ubisoftu nie będzie posiadać typowego systemu dobierania graczy. Debiut gry już za rogiem, w związku z czym francuski wydawca udostępnił premierowy zwiastun, a na oficjalnym blogu poruszono temat mikrotransakcji.

Premierowy zwiastun XDefiant już w sieci. Ubisoft wspomina też o mikrotransakcjach

XDefiant na premierowym zwiastunie. Twórcy poruszają również temat mikropłatności

Już za moment na rynku zadebiutuje XDefiant – darmowa strzelanka Ubisoftu. Do sieci trafił premierowy, pełen akcji zwiastun, który prezentuje czekające na graczy atrakcje oraz frakcje, którymi przyjdzie zagrać zainteresowanym. Dodatkowo na oficjalnym blogu francuskiego wydawcy ukazał się wpis, poruszający temat mikrotransakcji.

Jak zapewniają twórcy XDefiant, strzelanka ma być wolna od mechaniki pay-to-win. Zawartość, która wpływa na rozgrywkę, będzie możliwa zarówno do zakupu, jak i odblokowania poprzez wykonywanie różnych wyzwań. Ponadto gracze mają otrzymywać nagrody za wszystkie mecze, niezależnie od ich wyniku.

GramTV przedstawia:

Ubisoft zapewnia, że zaangażowanie graczy nagradzane będzie między innymi przedmiotami dostępnymi w ramach przepustki bojowej, dziennymi i cotygodniowymi wyzwaniami (również w Ubisoft Connect), mistrzostwem broni czy Twitch Drops i wydarzeniami w grze. Ważnym elementem XDefiant ma być także personalizacja, która obejmować będzie skórki postaci, skiny broni, animacje i karty graczy czy pakiety emoji.

XDefiant zadebiutuje już jutro – 21 maja 2024 roku. Gra free-to-play zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!