Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin – zobaczcie premierowy zwiastun jRPG-a

Mikołaj Ciesielski
2021/07/03 14:00

Capcom opublikował też nowe fragmenty rozgrywki prezentujące zabawę w trybie kooperacji.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin – zobaczcie premierowy zwiastun jRPG-a

Już w przyszłym tygodniu na komputerach osobistych i Nintendo Switch zadebiutuje Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Capcom postanowił przypomnieć graczom o zbliżającej się premierze i opublikował okolicznościowy zwiastun produkcji. Materiał przedstawia kluczowe dla fabuły postacie, a także ujawnia dodatkową zawartość, która zostanie dodana do gry po jej premierze.

Dodatkowo japońska firma udostępniła ponad 9-minutowy gameplay z gry Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, który prezentuje zabawę w trybie kooperacji. Materiał pozwala nam więc sprawdzić, jak wygląda rozgrywka multiplayer, a także po raz kolejny przyjrzeć się poszczególnym elementom produkcji, takim jak walka z oponentami czy eksploracja. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zadebiutuje na komputerach osobistych i konsoli Nintendo Switch już 9 lipca bieżącego roku. Produkcja jest kontynuacją Monster Hunter Stories, które pojawiło się na rynku w 2017 roku na Nintendo 3DS. Podobnie jak pierwsza część, tak i sequel położy duży nacisk na fabułę. W kontynuacji ponownie pojawi się także mechanika nawiązywania relacji z potworami, zwiększająca ich statystyki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!