Premiera Hellblade 2: Senua’s Saga tuż, tuż. Nowy zwiastun podsumowuje historię

Mikołaj Ciesielski
2024/05/17 09:10
0
0

Ninja Theory przypomina wydarzenia z poprzedniej części i nie tylko.

Wczoraj informowaliśmy, że recenzje Hellblade 2: Senua’s Saga pojawią się dopiero w momencie premiery gry. Deweloperom ze studia Ninja Theory najwyraźniej zależy, by gracze byli dobrze przygotowani na kontynuację Hellblade: Senua’s Sacrifice. Brytyjski zespół opublikował bowiem materiał wideo, który podsumowuje wydarzenia z pierwszej części przygód tytułowej bohaterki.

Premiera Hellblade 2: Senua’s Saga tuż, tuż. Nowy zwiastun podsumowuje historię

Twórcy Hellblade 2: Senua’s Saga przygotowują graczy na premierę i przypominają wydarzenia z pierwszej części

W udostępnionym przez Ninja Theory materiale nie zobaczymy żadnych nowych fragmentów rozgrywki z Hellblade 2: Senua’s Saga. Wideo skupia się bowiem na różnego rodzaju trudnościach, z którymi musiała zmierzyć się w swoim życiu Senua. Deweloperzy przedstawili całą dotychczasową historię bohaterki, co powinno odpowiednio przygotować graczy na nadchodzący sequel.

Zamierzając uratować tych, którzy padli ofiarą okrucieństw tyranii, Senua staje do walki z ciemnością w sobie i wokół siebie. Zagłęb się w kolejny rozdział historii Senuy – opowieść przedstawioną z wykorzystaniem kinowej immersji, pięknie zrealizowanej oprawy wizualnej i wciągającego dźwięku – czytamy w opisie gry na stronie Xbox.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Hellblade 2: Senua’s Saga zadebiutuje 21 maja 2024 roku wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. W dniu premiery gra trafi też do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z pełnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Ninja Theory na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!