Premiera Death Stranding 2 w 2025 roku? W sieci pojawiły się pewne poszlaki

Jakub Smolak
2023/11/25 11:00
1
0

Hideo Kojima ma wielu fanów, którzy z pewnością nie mogą doczekać się premiery jego najnowszej gry.

Choć Death Stranding często było obiektem żartów, nie można odmówić grze popularności. Produkcja ma wielu fanów, którzy czekają na kolejne informacji odnośnie premiery sequela. Według nieoficjalnych informacji, Death Stranding 2 może pojawić się na TGA 2023. W sieci pojawiły się również pewne poszlaki, które mogą zdradzać datę premiery gry.

Premiera Death Stranding 2 w 2025 roku? W sieci pojawiły się pewne poszlaki

Kiedy premiera Death Stranding 2? Na razie po sieci krążą tylko plotki

Źródłem plotek jest jeden z artystów, który w swoim portfolio może pochwalić się pracą nad wieloma słynnymi markami takimi jak Marvel's Spider-Man 2 czy Senua's Saga: Hellblade II. Na jego profilu widnieje również informacja o udziale przy produkcji Death Stranding 2, gdzie widnieje data wskazująca na premierę w 2025 roku.

Niewykluczone, że potwierdzenia tych informacji doczekamy się na The Game Awards 2023, które odbędzie się już 8 grudnia. Miejmy nadzieję, że podczas wydarzenia Hideo Kojima zaskoczy swoich fanów istotnymi informacjami na temat gry. Na koniec przypomnijmy, że Death Stranding 2 zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Niewykluczone jednak, że kontynuacja hitu Kojima Productions – podobnie jak pierwsza część – po jakimś czasie trafi również na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
swgs
Gramowicz
26/11/2023 11:01

A czy nie przypadkiem Kojima podpisał umowę z Sony, że jego gry będą wyłącznie na PS5? Bo z tego co zrozumiałem to raczej na DS2 w pecetowej wersji nie ma co liczyć.