Predator z oficjalnym tytułem. Znamy datę premiery nowej odsłony serii

Radosław Krajewski
2021/11/12 16:04

Disney przedstawił pierwsze szczegóły o nowej odsłonie Predatora.

Podczas rozpoczynającego się dzisiaj wydarzenia Disney Plus Day, firma zaprezentowała oficjalny tytuł nadchodzącego nowego filmu o Predatorze. Produkcja będzie nosić tytuł Prey i zadebiutuje w przyszłorocznym okresie letnim. Niestety Disney nie podał dokładnej daty premiery, ale wszyscy fani słynnego łowcy mogą już teraz liczyć, że kolejne starcie Predatora zobaczą już za niecałe rok.Predator z oficjalnym tytułem. Znamy datę premiery nowej odsłony seriiFilm ma opowiadać historię dziewczyny imieniem Kee, co tłumaczone jest jako „Nie”. Młoda kobieta jest zbuntowaną przedstawicielką Komanczów, która ma bliskie relacje ze swoim osiemnastoletnim bratem Taabe, oznaczającym „Słońce”. Dziewczyna posiada dar, dzięki któremu prowadzi swojego brata do zostania przyszłym wodzem plemienia. Chłopak uważa, że osiągnął już dojrzałość i nie potrzebuje pomocy młodszej siostry. Prowadzi to do ich rozłamu, przez który Kee wyrusza w drogę, aby udowodnić, że jest tak samo zdolna jak mężczyźni. Jej celem jest przeciwstawienie się regułom wyznaczonym przez patriarchalne plemię. Swoją siłę i determinację będzie mogła udowodnić w starciu z Predatorem.

Nowa część Predatora została oficjalnie zapowiedziana w listopadzie ubiegłego roku. Za nowy film odpowiada Dan Trachtenberg, reżyser Cloverfield Lane 10 oraz pierwszego odcinka serialu The Boys dla Amazonu. Scenariusz do piątej części serii napisze Patrick Aison, który wcześniej pracował nad teksami do seriali Kingdom, Miasteczko Wayward Pines, Jacka Ryana i Treadstone.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Spar1988
Gramowicz
13/11/2021 12:35

same Xeny wojownicze księżniczki i ich nic nie warci, meszczysni. Nie pójdę przez to do kina jako facet, widzę te tłumy kobiet lecących na film typu predator.

Nalfein
Gramowicz
13/11/2021 10:08

Ten film ma wielką szansę udowodnić wszystkim niedowiarkom, że gorszego Predatora niż ostatni da się jednak nakręcić.

Mikołaj
Gramowicz
13/11/2021 08:36

Znowu feministyczne pierdy.

Znowu biedota umysłowa w komentarzach. 

Karanthir666
Gramowicz
12/11/2021 18:51

Znowu feministyczne pierdy.

I pewnie okaże się lesbijką.

naczelnyk
Gramowicz
12/11/2021 17:58

Prowadzi to do ich rozłamu, przez który Kee wyrusza w drogę, aby udowodnić, że jest tak samo zdolna jak mężczyźni. Jej celem jest przeciwstawienie się regułom wyznaczonym przez patriarchalne plemię. 

-----------

Znowu feministyczne pierdy. BTW. Ciekawe czemu zgwałcona ostatnio żołnierka w Pałacu Elizejskim nie była 'tak samo zdolna' i nie przeciwstawiła się regułom patriarchatu - wszak kolega żołnierz, to nie predator...

wolff01
Gramowicz
12/11/2021 17:45

Na kilometr śmierdzi "woke" propagandą...

Karanthir666
Gramowicz
12/11/2021 16:54

Co ja właśnie przeczytałem? Że to człowiek będzie polował na Predatora? Już poprzednia część była bzdurna, ale ta chyba będzie jeszcze gorsza.