Pre-load i rozmiar Horizon Forbidden West. Horizon Zero Dawn ze świetną sprzedażą

Radosław Krajewski
2022/02/11 16:50

Sony zaprezentowało nowy, widowiskowy zwiastun Horizon Forbidden West. Podano również zaskakującą sprzedaż pierwszej odsłony serii.

Premiera Horizon Forbidden West zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu gracze poznają kontynuację historii Aloy. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć, jak produkcja prezentuje się na PlayStation 4 Pro. Tym razem Sony podzieliło się filmowym zwiastunem, który pokazuje efektowny świat przygotowany przez Guerrilla Games. Materiał znajdziecie poniżej.Pre-load i rozmiar Horizon Forbidden West. Horizon Zero Dawn ze świetną sprzedażąFirma poinformowała również, że osoby, które nabyły przedpremierowo grę w PlayStation Store, mogą już zainstalować grę. Pre-load właśnie wystartował na PlayStation 5 i zajmuje 98 GB. Rozmiar gry jest ogromny, więc warto jak najszybciej rozpocząć pobieranie danych, aby już za tydzień rozpocząć przygodę z grą.

Przy okazji Sony zdradziło także statystyki dotyczące Horizon Zero Dawn. Gra zaliczyła kolejny kamień milowy, sprzedając się w nakładzie ponad 20 milionów kopii. Łącznie gracze spędzili przy grze ponad miliard godzin, co jest doskonałym wynikiem. Tym bardziej że produkcja Guerrilla Games pozbawiona jest trybu wieloosobowego.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Horizon Forbidden West zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5. Sony wyznaczyło premierę gry na 18 lutego.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!