Prawdopodobnie poznaliśmy tytuł nowej gry z Czarną Panterą i Kapitanem Ameryką

Mikołaj Ciesielski
2024/03/18 08:05
0
0

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącej gry producentki Uncharted na licencji Marvela.

We wrześniu 2022 roku mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun gry z Kapitanem Ameryką i Czarną Panterą od studia Skydance New Media, na którego czele stoi Amy Hennig. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja ma przenieść graczy w czasy II Wojny Światowej, gdzie będą mieli okazję stawić czoła organizacji Hydra. W sieci pojawiły się tymczasem nieoficjalne informacje na temat tytułu nowej gry producentki Uncharted.

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuł nowej gry z Czarną Panterą i Kapitanem Ameryką

Marvel 1943: Rise of Hydra to rzekomo tytuł nowej gry producentki Uncharted

Tytułem nadchodzącej produkcji Skydance New Media podzielił się użytkownik portalu społecznościowego X posługujący się pseudonimem „Kurakasis”. W ostatnich miesiącach kilkukrotnie publikował sprawdzone informacje, dlatego niewykluczone, że i tym razem jego doniesienia są zgodne z prawdą. Jak więc nazywać będzie się nowa gra producentki Uncharted na licencji Marvela?

„Kurakasis” informuje, że produkcja z Czarną Panterą i Kapitanem Ameryką w rolach głównych zadebiutuje na rynku jako Marvel 1943: Rise of Hydra. Tytuł sugeruje, że gra skupi się na początkach organizacji, na której czele stał Red Skull. Niestety nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych informacji i materiałów dotyczących nadchodzącego dzieła studia Skydance New Media.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że gra z Czarną Panterą i Kapitanem Ameryką od Skydance New Media wciąż nie otrzymała nawet przybliżonej daty premiery. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł ma być „opartym na narracji blockbusterem”, a deweloperzy mają zadbać o „całkowicie oryginalną fabułę”.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!