Przedpremierowy pokaz gry Skull & Bones i nie tylko na PGA 2022!

Maria Wawrzyniak
2022/09/20 21:30

Na targach gier zobaczymy między innymi przedpremierowy pokaz gry Skull & Bones i First Dwarf, a także zagramy przedpremierowo we Floodland.

Już niedługo odbędzie się kolejna edycja targów gier Poznań Game Arena. Z tej okazji organizatorzy informują o kolejnych atrakcjach. Uczestnicy targów zobaczą między innymi dwa przedpremierowe pokazy gry Skull & Bones od Ubisoftu, pierwszy pokaz gry First Dwarf od Star Drifters w Polsce, a także otrzymają możliwość przedpremierowego zagrania w grę Floodland. Wszystkie szczegóły na temat tych atrakcji zamieszczamy poniżej!

Przedpremierowy pokaz gry Skull & Bones i nie tylko na PGA 2022!

Przedpremierowe pokazy gry Skull & Bones

Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w dwóch, przedpremierowych pokazach kinowych, które przybliżą nową produkcję od Ubisoft (oba filmy będą wzbogacone o komentarz deweloperów):
  • tryb multiplayer – o długości 11:20 minut
  • pokaz solo experience – o długości 14:35 minut

Pod koniec XVII wieku pirackie opowieści o legendarnych przygodach przyciągnęły na morskie wody młodych wyrzutków z całego świata. W poszukiwaniu niewyobrażalnych fortun zwykli mężczyźni i kobiety udawali się daleko od domu. Uzbrojeni jedynie w instynkt przetrwania, ryzykowali wszystko, aby zdobyć niezmierzone bogactwa.

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones, zainspirowanego Oceanem Indyjskim w czasach złotego wieku piractwa, pokonując przeciwności losu i awansując z wyrzutka na okrytego złą sławą pirata. Buduj różne unikalne statki, aby przetrwać, rozwijać się i rządzić we wciągającym świecie, w którym co sezon pojawiają się nowe wyzwania i ulepszenia.

Przedpremierowy pokaz gry First Dwarf

First Dwarf to wciągająca gra RPG akcji z elementami budowania bazy, która pozwoli ci sprawdzić, jak radzisz sobie z przetrwaniem i eksploracją w otwartym świecie fantasy, wśród bezkresu podniebnych wysp.

Czas planety Driftland dobiegł końca. Wojna magów czterech ras zamieniła glob w ruinę złożoną z lewitujących wysp, a jej mieszkańców w barbarzyńskie plemiona. Pośród pustkowia triumfy święciły krasnoludy. Nie trwało to jednak długo – zasoby zaczęły się kurczyć, a potężna niegdyś cywilizacja poczęła wydawać ostatnie tchnienie. By zapewnić sobie przyszłość, zdesperowane krasnoludy wysyłają na podniebne wyspy wielkie statki powietrzne celem wydobycia materiałów, które pozwolą ocalić ich królestwo.

Tru mianowany jako Pierwszy Krasnolud - to jeden z inżynierów-zwiadowców, których wysłano do zasnutych chmurami krain, by poddać je eksploracji i znaleźć miejsca nadające się do zamieszkania. W ramach wykonywanej misji Tru będzie gromadził zasoby, budował bazy, zbierał manę, która napędza jego mechaniczny pancerz, oraz osobiście brał udział w walkach. Największym wyzwaniem, z jakim przyjdzie mu się mierzyć, jest jednak poznanie przeszłości swojego ojca oraz odkrycie tajemnicy, która nada kształt przyszłym Północnym Klanom…

Przedpremierowe granie we Floodland

Floodland to gra survivalowa osadzona w świecie zniszczonym przez zmiany klimatyczne. Odkrywaj nową rzeczywistość, zbieraj zasoby i zbuduj miasto, aby zjednoczyć klany. Skłócone kultury i ograniczone zasoby wiążą się z trudnymi decyzjami.

Premiera gry została zaplanowana 15 listopada, ale na PGA będziecie mogli przetestować zdecydowanie wcześniej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!