Poznaliśmy polską cenę Astro Bot. Ruszyła przedsprzedaż edycji standardowej i Deluxe

Patrycja Pietrowska
2024/06/07 14:30
0
0

Gracze mogą liczyć na kilka bonusów za zamówienie gry w przedsprzedaży.

Podczas majowego PlayStation State of Play pojawiła się oficjalna zapowiedź gry Astro Bot. Jakiś czas później twórcy przekazali, że produkcja jest „naprawdę bardzo duża”, a zespół postrzega ją jako „nowy początek. Tymczasem ruszyła przedsprzedaż gry, a my poznaliśmy zarówno polską cenę, jak i zawartość edycji standardowej oraz Deluxe.

Astro Bot
Astro Bot

Astro Bot – polska cena i zawartość dostępnych edycji

Astro Bot to nadchodząca platformówka z uroczym robotem w roli głównej, która zadebiutuje na PlayStation 5 jeszcze w tym roku. W grze odwiedzimy różnorodne i zaskakujące lokacje, a twórcy przygotowali aż osiemdziesiąt poziomów. Dodatkowo gracze mogą liczyć na pojawienie się wielu postaci z uniwersum PlayStation, takich jak Kratos z God of War, Nathan Drake z Uncharted czy Aloy z Horizon Zero Dawn.

Dziś ruszyła natomiast przedsprzedaż, dzięki czemu zapoznaliśmy się z polską ceną Astro Bot. Jeśli chodzi o cyfrową edycję standardową, gracze zapłacą 299 zł. Zainteresowani cyfrową wersją Deluxe będą natomiast musieli przygotować 339 zł.

Zgodnie z informacjami przekazanymi na oficjalnym blogu PlayStation, rozszerzone wydanie zaoferuje między innymi strój tropiciela z Yharnam, a także złotą skórkę dla Astro. Użytkownicy PlayStation otrzymają także dwa „dwuprędkościowce” – neonowe marzenie i złoto czempiona. Dodatkowo edycja zawiera 10 awatarów dla PSN, ścieżkę dźwiękową i galerię grafik.

GramTV przedstawia:

Bonusy czekają także na osoby, które zdecydują się złożyć przedpremierowe zamówienie na Astro Bot w każdej ze wspomnianych edycji. Dodatki to strój Astro Lovestruck Lyricist, malowanie dla Dual Speedera oraz 2 awatary.

Wsiądź na pokład wiernego Dual Speedera ASTRO i przygotuj się na niesamowitą przygodę w spektakularnych światach pełnych dobrej zabawy, tajemnic i niespodzianek. Statek matka PS5® został zniszczony przez obcego, rywala ASTRO. Załoga jednostki rozproszyła się po kilku galaktykach. Czy zdołasz pomóc ASTRO w ocaleniu rozbitków i odbudowie statku matki? – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

Na zakończenie przypomnijmy, że premiera Astro Bot została zaplanowana na 6 września 2024 roku. Tytuł trafi wyłącznie na konsole PlayStation 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!