Powieść Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda już dostępna w przedsprzedaży

gram.pl
2021/05/21 13:00
0
0

Przygotujcie się na epicką przygodę z legendarnym wikingiem Geirmundem Heloskórym, która rozpocznie się już 2 czerwca.

Powieść Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda już dostępna w przedsprzedaży

Już 2 czerwca na rynku zadebiutuje Assassin’s Creed: Valhalla. Saga Geirmunda – powieść autorstwa Matthew J. Kirby’ego, która przedstawi historię legendarnego wikinga Geirmunda Heloskórego. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży, a zamówienia możecie składać pod tym adresem. Pozycją powinni zainteresować się nie tylko miłośnicy serii Assassin's Creed, ale także wszyscy fani nordyckich klimatów.

GramTV przedstawia:

Połowa IX wieku. Ataki i najazdy wikingów pustoszą królestwa Anglii. Geirmund Heloskóry, pochodzący ze szlachetnej linii norweskich królów, wyrusza na wyprawę pełną przygód, by dowieść, że jest prawdziwym wikingiem i wojownikiem. Podczas karkołomnego rejsu spotyka mityczną istotę, która przekazuje mu tajemniczą bransoletę – źródło wielkiej mocy i przyczynę gorzkiej zdrady” – czytamy w opisie książki.

W trakcie swojej przygody Geirmund awansuje w szeregach legendarnej armii króla Guthruma. Bohater będzie musiał niejednokrotnie wykazać się zarówno sprytem, jak i zaradnością, aby stawić czoła czyhającym na niego niebezpieczeństwom. Protagonista będzie walczył obok wielu oddanych wojowników, a przez zrządzenie losu stanie się stroną konfliktu równie starego, co sami bogowie.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony popularnej serii Ubisoftu, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Valhalla – rabować, palić, nikogo nie oszczędzać.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!