Potwór z Gyeonseongu – intrygujący dreszczowiec prosto z Korei. Netflix pokazał zwiastun nowego serialu

Krzysztof Żołyński
2023/11/24 19:50
0
0

Trzeba przyznać, że Netflix dotrzymuje złożonej deklaracji i konsekwentnie powiększa portfolio produkcji pochodzących z Korei Południowej.

W sieci pojawił się właśnie teaser ciekawie zapowiadającego się dreszczowca Potwór z Gyeonseongu. Jego premiera planowana jest na grudzień, a pierwszy sezon zobaczymy w dwóch częściach. Na pierwszą serię składa się dziesięć odcinków i pierwsze siedem zadebiutuje 22 grudnia, a pozostałe trzy dołączą 5 stycznia przyszłego roku.

Potwór z Gyeonseongu – intrygujący dreszczowiec prosto z Korei. Netflix pokazał zwiastun nowego serialu

Czym zaskoczy nas nowy serial Netflixa - Potwór z Gyeonseongu?

W oficjalnym opisie serialu czytamy: Akcja serialu rozgrywa się w Gyeongseong (stara nazwa Seulu) w 1945 roku. W ponurych czasach japońskich rządów w Korei, przedsiębiorca i detektyw walczą o przetrwanie i stawiają czoła potworowi zrodzonemu z ludzkiej chciwości, walcząc z nim o przetrwanie.

Reżyserem serialu jest Jeong Dong-yun, a scenariusz przygotował Kang Eun-kyung. W obsadzie zobaczymy znane twarze: Park Seo-joon (Parasite), Han So-hee (The World of the Married), Soo-Hyun (Mroczna wieża), Kim Hae-sook (Pod parasolem), Jo Han-chul (Lament) oraz Wi Ha-joon (Squid Game).

Zwiastuny i plakat serialu Potwór z Gyeonseongu

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!