Postać z Breaking Bad pokonała Thanosa. Crossover zachwycił fanów serialu i MCU

Radosław Krajewski
2022/06/20 15:40
1
1

Takiego połączenia się nie spodziewacie.

W chwili obecnej MCU liczy aż 35 produkcji, a kolejne 30 filmów i seriali jest już w produkcji. Mimo to fani wciąż wspominają słynne, a przy tym memiczne sceny z Avengers: Koniec gry. Mogłoby się wydawać, że przez trzy lata od premiery widzowie stworzyli wszystkie możliwe przeróbki, zarówno sceny z portalami, jak i ostateczną klęską Thanosa. Nic bardzie mylnego i najnowszy crossover z Breaking Bad właśnie podbił serca sympatyków, zarówno kultowego serialu, jak i superbohaterskiej serii.

Postać z Breaking Bad pokonała Thanosa. Crossover zachwycił fanów serialu i MCU

Kanał Alternative Cuts stworzył nową przeróbkę, w której połączyli uniwersum Breaking Bad i MCU. Naprzeciw Thanosa nie stanął jednak Heisenberg, Hank Schrader, czy sam Gustavo Fring, ale baron narkotykowy Tuco Salamanca, który z łatwością poradził sobie z fioletowym olbrzymem. Przestępca znalazł niezwykle kreatywne rozwiązanie dla kamieni nieskończoności, będąc nawet godnym podniesienia Mjlonira.

GramTV przedstawia:

Film zatytułowany Tuco uses the Infinity Stones in the MOST efficient way zadebiutował na YouTubie w miniony czwartek i od tej pory zebrał prawie 900 tysięcy wyświetleń. Trzeba przyznać, że przeróbka jest niezwykle udana i twórcy pokusili się o więcej atrakcji, niż zwykłe wklejenie postaci do filmu. Sami zobaczcie efekt ich prac.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
20/06/2022 15:54

Dobre :]