Porównanie fatality z filmu i gier. W którym Mortal Kombat wypadło najlepiej?

Radosław Krajewski
2021/04/28 11:55
0
0

W sieci pojawiło się porównanie fatality z najnowszej kinowej produkcji oraz gier.

Porównanie fatality z filmu i gier. W którym Mortal Kombat wypadło najlepiej?Redakcja GameSpot przygotowała wideo z porównaniem fatality z najnowszego filmu i gier. Zestawili efektowne sceny finałów walk z growymi odpowiednikami z całej serii. Na poniższym materiale możemy zobaczyć, czy twórcy dotrzymali obietnicę krwawej rozrywki, która będzie wierna dorobkowi serii. Otrzymaliśmy więc porównanie fatality Sub-Zero, Kano, Kung Lao czy Shang Tsunga i trzeba przyznać, że twórcy filmu odrobili zadanie domowe i fani bijatyk bez trudu rozpoznają finishery.

Pomimo efektownych scen walk film nie cieszy się taką popularnością w kinie jak Godzilla vs Kong. Produkcja w weekend otwarcia w Ameryce zarobiła tylko 22,5 miliona dolarów. Dużo lepiej najnowszy film Warner Bros. poradził sobie na HBO Max, gdzie stał się najchętniej oglądaną produkcją platformy, notując aż 3,8 miliona odtworzeń w gospodarstwach domowych w zaledwie trzy dni od premiery.

Historia w filmie opowiada o wojowniku MMA Cole Youngu, przyzwyczajonym do bicia się za pieniądze, który nie jest świadomy swojego dziedzictwa. Na zlecenie samego cesarza Pozaświatów Shang Tsunga, w ślad za mężczyzną podąża najlepszy wojownik, nadprzyrodzony kriomanta Sub-Zero. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, Cole wyrusza na poszukiwanie Sonyi Blade. Kierunek wskazuje mu Jax, major Sił Specjalnych, który posiada tę samą bliznę smoka, z którą urodził się Young. Niedługo później trafia do świątyni Lorda Raidena, starego boga i obrońcy Ziemi, który zapewnia pomoc i schronienie każdemu posiadaczowi znaku. Cole rozpoczyna treningi u boku doświadczonych wojowników Liu Kanga, Kung Lao oraz zbuntowanego najemnika Kano, aby przygotować się do starcia z największymi wojownikami na planecie przeciwko wrogom z Pozaświatów w walce o losy wszechświata. Ale czy to wystarczy, aby Cole wyzwolił swoją największą siłę na czas – ogromną moc kryjącą się w jego duszy – aby ocalić nie tylko swoją rodzinę, ale także na zawsze powstrzymać Pozaświaty?

GramTV przedstawia:

Za Mortal Kombat odpowiada Simon McQuoid, dla którego będzie to reżyserski debiut. Jednym z producentów jest James Wan, znany z Aquamana i uniwersum Obecności. W obsadzie znaleźli się: Lewis Tan (Cole Young), Joe Taslim (Sub-Zero), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Tadanobu Asano (Raiden), Max Huang (Kung Lao), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano), Mehcad Brooks (Jax), Ludi Lin (Liu Kang), Sisi Stringer (Mileena), Chin Han (Shang Tsung), Matilda Kimber (Emily Young) oraz Laura Brent (Allison Young).

Film w Ameryce zadebiutował 23 kwietnia 2021 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!