Popularny serial Netflixa powraca. Zwiastun finałowego sezonu

Radosław Krajewski
2024/04/18 13:50
0
0

Już w czerwcu powróci popularny serial platformy, który zakończy się na trzecim sezonie.

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu Łasucha. Jeden z najchętniej oglądanych seriali platformy powróci z nowymi i zarazem ostatnimi odcinkami już na początku czerwca. Materiał zapowiada kolejne przygody Gusa i jego przyjaciół, aby powstrzymać wirusa zagrażającego całej ludzkości.

Popularny serial Netflixa powraca. Zwiastun finałowego sezonu

W nowych odcinkach Łasucha zobaczymy Kelly Marie Tran, którą widzowie mogą znać z roli Rose Tico z dwóch filmowych odsłon Gwiezdnych wojen. Zagrała również w miniserialu Monsterland, a teraz wcieli się w Rosie, jedną z nowych antagonistek serialu.

W trzecim sezonie, po pokonaniu generała Abbota w bitwie pod Pubba's Cabin, Gus (Christian Convery), Jepperd (Nonso Anozie), Becky (Stefania LaVie Owen) i Wendy (Naledi Murray) wyruszają w podróż na Alaskę w poszukiwaniu matki Gusa, Birdie (Amy Seimetz), która pracuje nad odkryciem tajemniczego pochodzenia śmiercionośnego Chorego.

GramTV przedstawia:

Po drodze dołącza do nich doktor Singh (Adeel Akhtar), który może mieć własne niebezpieczne przekonania na temat Gusa i jego roli w odwróceniu wirusa. Tymczasem pojawia się nowe zagrożenie w postaci Helen Zhang (Rosalind Chao), jej córki Rosie (Tran) i dzikich Wilczych Chłopców, którzy chcą wznowić ludzkie narodziny i postrzegają Gusa jako rozwiązanie swoich planów. Poruszając się po niebezpiecznym terenie, Gus i jego grupa przyjaciół znajdują schronienie w placówce na Alasce, gdzie spotykają Sianę (Cara Gee) i jej hybrydową córkę Nukę (Ayazhan Dalabayeva). Czas na znalezienie odpowiedzi szybko ucieka, a sojusze i losy poszczególnych postaci poddawane są próbie, a wszystko do rozstrzygającego punktu, który przesądzi o losie ludzi i hybryd.

Łasuch powróci na Netflixie z nowymi odcinkami już 6 czerwca.

Łasuch – zwiastun 3. sezonu

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!