Polskie Gord z datą premiery!

Jakub Smolak
2023/06/14 09:00
0
0

Słowiańska strategia umili nam wakacje.

Twórcy z polskiego studia Covenant już wcześniej zapowiadali, że Gord zadebiutuje na rynku latem. Teraz nie tylko to potwierdzili, ale również podali dokładną datę. Do mrocznego słowiańskiego świata gry będziemy mogli się przenieść 8 sierpnia. Z okazji ogłoszenia daty premiery deweloperzy przygotowali również specjalny trailer, który znajdziecie poniżej.

Polskie Gord z datą premiery!

Gord powinno przyciągnąć uwagę miłośników mrocznych słowiańskich klimatów

Sami twórcy określają Gord jako strategię przygodową z modelem zabawy przeznaczonym dla jednego gracza. W trakcie rozgrywki będziemy budować i rozwijać własny słowiański gród. Zaczniemy od skromnej osady, by z biegiem czasu przemienić ją w prawdziwą twierdzę. Nie zabraknie tu również fabularnych zadań, które wypchnął nas poza mury bezpiecznej osady.

Poprowadź Plemię Wschodzącego Słońca w głąb zakazanych ziem. Wykonuj zadania, które ukształtują charakter członków plemienia, wpłyną na ich dobrobyt i zadecydują o ich losie. Zadbaj o przetrwanie swojego ludu w mrocznym świecie fantasy, inspirowanym mitologią słowiańską. Buduj palisady, wznoś budowle i rozwijaj swój gród – od skromnej osady do potężnej fortecy. Nie będzie to jednak takie łatwe! Twojemu społeczeństwu stale zagrażają wrogie plemiona, przerażające potwory i tajemnicze moce, które czają się w pobliskich lasach – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Gord będzie dostępne na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5. Twórcy zapowiedzieli również, że podczas zbliżającego się wielkimi krokami Steam Next Fest udostępnione zostanie demo.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!