Pokemon Legends: Z-A oficjalnie zapowiedziane. Mamy pierwsze szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/27 18:30
1
0

The Pokemon Company oficjalnie zapowiedziało grę Pokemon Legends: Z-A na konsolę Nintendo Switch.

Podczas niedawnej prezentacji z cyklu Pokemon Presents przedstawiciele firmy The Pokemon Company oficjalnie zapowiedzieli grę Pokemon Legends: Z-A. Otrzymaliśmy pierwsze informacje oraz pierwszy teaser – wszystko znajdziecie oczywiście poniżej.

Pokemon Legends: Z-A oficjalnie zapowiedziane. Mamy pierwsze szczegóły

Oficjalna zapowiedź Pokemon Legends: Z-A

Deweloperzy ujawnili, że Pokemon Legends: Z-A zostanie jednocześnie wydany na całym świecie w 2025 roku na „systemy” Nintendo Switch. Na dość krótkim zwiastunie zobaczyliśmy Lumiose City, które przechodzi przebudowę. Głównym celem produkcji będzie bowiem stworzenie miasta dla ludzi i Pokemonów, wśród których znajdziemy oczywiście takie kultowe stworki jak Pikachu, Sylveon i wiele innych. Warto zauważyć, że miasto znajduje się w regionie Kalos z Pokemon X i Y.

GramTV przedstawia:

Według doniesień premiera Pokemon Legends: Z-A może zbiec się z premierą Nintendo Switch 2. Zgodnie z wszelkimi plotkami konsola pojawi się w marcu 2025 roku po wewnętrznym opóźnieniu.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
27/02/2024 21:00

Nic nie pokazali. Ale nie muszą. Wiemy że to studio nie uczy się i dostaniemy ten sam szrot co zawsze. Grałem w ostatnie oficjalne Pokemony i było OK ale to trochę nudzi że odkąd przeszli na 3D tak już nic nie zmieniają/nie poprawiają oprócz jakiejś głupawej mechaniki którą wymyślają co chwila żeby COŚ było inne. 

Tak samo było w erze 2D. Dostaliśmy kolory i później nic. Ciągle ta sama gra.