Pokemon – Ash Ketchum wreszcie spełnił swoje największe marzenie [SPOILERY]

Maria Wawrzyniak
2022/11/11 20:35
5
0

Po 25 żmudnych latach łapania legendarnych stworków Ash Ketchum osiągnął to, co dotychczas wydawało się niemożliwe. Uwaga na spoilery!

UWAGA! W dalszej części wiadomości znajdziecie spoilery dotyczące Pokemon Ultimate Journeys: The Series.

Pokemon – Ash Ketchum wreszcie spełnił swoje największe marzenie [SPOILERY]

Miłośnicy uniwersum Pokemon na pewno pamiętają, jak trzy lata temu legendarny Ash Ketchum w Pokemon Seria: Słońce i Księżyc został pierwszym Czempionem Ligi Pokemon regionu Alola. Chłopcu wciąż jednak brakowało największego zwycięstwa – teraz jednak The Pokemon Company potwierdziło, że Ash Ketchum wygrał turniej Masters Eight w Pokemon World Coronation Series i oficjalnie został Mistrzem Świata.

Wczytywanie ramki mediów.

Ash Ketchum wreszcie został Mistrzem Świata

Zdobycie tego osiągnięcia zajęło bohaterowi aż 25 lat. Przez tak długi czas widzowie z całego świata śledzili historię ambitnego 10-latka. Historyczny moment przeżyli już fani w Japonii, gdzie wyemitowano najnowszy odcinek. Widzowie z Zachodu muszą natomiast poczekać na oficjalną premierę do przyszłego roku – potwierdzono, iż w 2023 roku najnowszy sezon Pokemon Ultimate Journeys: The Series zostanie udostępniony w kolejnych krajach. Tak zwycięstwo Asha podsumował Taito Okiura, wiceprezes ds. marketingu firmy:

Determinacja i wytrwałość Asha Ketchuma w dążeniu do celu, jakim było zostanie najlepszym na świecie trenerem Pokemonów w ciągu 25 sezonów, reprezentuje to, co najlepsze w byciu Trenerem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
13/11/2022 13:14
Bruce napisał:

On jest nieśmiertelny czy jak? Cały czas ma 10 lat.

To, że nigdzie nie podają ile ma dokładnie lat nie znaczy, że się nie starczeje. W sieci jest mnostwo analiz całej serii. Według nich na koniec serii XY Ash ma 16,5 lat. Jest to też widoczne na samej postaci gdzie w pierwszej serii był podrostkiem do łokci zespołu R, a w ostatniej przewyzsza ich ramiona.

Muradin_07
The King of Iron Fist
12/11/2022 08:43
MisticGohan_MODED napisał:

Ten news ma ponad rok :P

No wlaśnie nie.

Zresztą, cholibka - oficjalna strona Pokemon mówi o tym dzisiaj, a mistrzem ligi został jakiś czas temu. Przecież jest to napisane w newsie 😉

Sanders-sama
Gramowicz
12/11/2022 07:47
Bruce napisał:

On jest nieśmiertelny czy jak? Cały czas ma 10 lat.

To tak jak Kapitan Price. Walczył z Nazistami, a teraz biega z młodymi chłopakami jakby nigdy nic.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
12/11/2022 01:26

Ten news ma ponad rok :P

Usunięty
Gramowicz
11/11/2022 23:28

On jest nieśmiertelny czy jak? Cały czas ma 10 lat.