Pocket Bravery – poznaliśmy datę premiery pikselowej bijatyki

Jakub Smolak
2023/08/05 14:00
0
0

Zobaczcie najnowszy trailer.

Fani bijatyk nie mogą narzekać na brak gier. Właściciele marek takich jak Street Fighter, Tekken i Mortal Kombat regularnie dbają o to, by gracze mieli gdzie toczyć wirtualne pojedynki na śmierć i życie. Warto odnotować, że swoich sił na tym polu próbują również mniejsi twórcy. Poznajcie Pocket Bravery od deweloperów z Statera Studio.

Pocket Bravery – poznaliśmy datę premiery pikselowej bijatyki

Pocket Bravery czerpie z klasyki

Mamy tutaj do czynienia z pikselową bijatyką, która inspirowana jest grami z lat 90. Gra może się podobać, a dzięki oprawie uderza w nostalgiczne nuty. Twórcy obiecują dynamiczną i angażującą rozgrywkę, która będzie się doskonale sprawdzać w pojedynkach mulitplayerowych. Warto zaznaczyć, że będziemy mogli rozgrywać je zarówno lokalnie, jak i online. Na graczy czekać będzie 12 postaci o różnorodnych zdolnościach, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie w zależności od preferowanego stylu zabawy.

Pocket Bravery w pierwszej kolejności zadebiutuje na PC, a premiera zaplanowana została na 31 sierpnia. Posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch na swoją kolej będą musieli poczekać nieco dłużej, ale nie poznaliśmy dokładnej daty debiutu gry na tych platformach. Warto dodać, że 11 sierpnia wystartują otwarte testy beta, a wszyscy zainteresowani już teraz mogą sprawdzić wersję demonstracyjną, która jest dostępna na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!