Po 15 latach do iRacing trafił deszcz. Symulator otrzymał też nowe pojazdy i tory

Patrycja Pietrowska
2024/03/18 15:30
0
0

Twórcy iRacing zadbali o realistyczne wrażenia z nowym systemem pogodowym.

Sieciowy symulator wyścigów, iRacing, otrzymał wraz z drugim sezonem 2024 roku nową aktualizację. Poza dodatkową zawartością, twórcy po 15 latach obecności gry na rynku postanowili zaimplementować nowy system pogodowy. Jak zapewniają deweloperzy, gracze mają doświadczyć realistycznych wrażeń z jazdy w deszczowych warunkach.

Po 15 latach do iRacing trafił deszcz. Symulator otrzymał też nowe pojazdy i tory

iRacing z aktualizacją dodającą do symulatora deszczową pogodę

W ubiegłym tygodniu w iRacing ruszył drugi sezon 2024 roku. Jak się okazuje, wraz z aktualizacją twórcy postanowili dodać system pogodowy, który umożliwi jazdę w deszczowych warunkach. Na taką szansę miłośnicy produkcji musieli zaczekać ponad 15 lat.

Jak informują na oficjalnej stronie deweloperzy, zupełnie nowy system pogodowy zapewnia efekty związane z zachmurzeniem, wilgotnością, kierunkiem wiatru, mgłą i deszczem. Twórcy zapewniają, że system oferuje bardzo realistyczne doświadczenia, a w przypadku deszczu woda oddziaływać będzie zarówno z torem, jak i oponami. Warunki atmosferyczne może obecnie ustawiać założyciel sesji, jednak istnieje również opcja generowania pogody na podstawie danych charakterystycznych dla danego regionu.

GramTV przedstawia:

Poza systemem pogodowym gracze otrzymali również 3 nowe pojazdy (Super Formula Lights, SRC, Dirt Micro Sprint), 3 nowe tory (Algarve International Circuit (Portimao), Misano World Circuit, Millbridge Speedway) oraz poprawiony model zniszczeń w przypadku 19 pojazdów. Dodatkowo zainteresowani mogą ścigać się z AI na 11 nowych konfiguracjach torów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!