Oficjalna zapowiedź PlayStation Stars – nowy program lojalnościowy

Maria Wawrzyniak
2022/07/14 18:15

Przedstawiciele korporacji Sony Interactive Entertainment oficjalnie ogłosili zupełnie nowy program lojalnościowy pod tytułem PlayStation Stars.

Sony Interactive Entertainment oficjalnie zapowiedziało PlayStation Stars, czyli nowy program lojalnościowy, dzięki któremu gracze będą mogli zdobywać nagrody i przedmioty kolekcjonerskie poprzez grę na swoich konsolach. Jak czytamy w wiadomości, program został przygotowany specjalnie z myślą o graczach.

Oficjalna zapowiedź PlayStation Stars – nowy program lojalnościowy

PlayStation Stars to zupełnie nowy program lojalnościowy przygotowany specjalnie z myślą o graczach. Każdy posiadacz konsoli PlayStation będzie mógł wziąć w nim udział za darmo i zdobywać nagrody poprzez uczestnictwo w wielu kampaniach i aktywnościach. Zdobycie niektórych nagród będzie wymagało jedynie zagrania w dowolną grę w danym miesiącu. Z kolei inne nagrody wiązać się będą z większym wyzwaniem i będą wymagały wygrywania w turniejach, zdobywania konkretnych trofeów czy bycia pierwszym graczem, który zdobędzie platynowe trofeum w nowej grze w swoim regionie.

Każdy z użytkowników będzie miał szanse zebrać punkty, które następnie mogą zostać wymienione na fundusze w portfelu PSN, wybrane produkty w PlayStation Store czy nawet cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie – nowy rodzaj nagród, który niedługo będzie dostępny na konsolach PlayStation.

GramTV przedstawia:

PlayStation Stars ma zadebiutować jeszcze w bieżącym roku. Zainteresowanych szczegółowymi informacjami dotyczącymi programu zapraszamy pod ten adres.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!