Discord na PlayStation 5 coraz bliżej. Kiedy pełna integracja aplikacji z PS5?

Wincenty Wawrzyniak
2022/08/28 11:00
0
0

Według najnowszych doniesień do pełnej integracji aplikacji Discord z konsolami PlayStation 5 ma dojść w ciągu najbliższych miesięcy.

W udostępnionym wczoraj na łamach serwisu Exputer artykule znany branżowy insider, Tom Henderson, ujawnił, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się pełnej integracji aplikacji Discord z konsolami PlayStation 5. Jest to obecnie największa platforma społecznościowa dla graczy, chociaż komunikator stał się znacznie popularniejszy po zareklamowaniu go jako usługi przeznaczonej dla wszystkich.

Discord na PlayStation 5 coraz bliżej. Kiedy pełna integracja aplikacji z PS5?

Kiedy pełna integracja Discorda z PS5?

Jak więc podaje Henderson, pełna integracja wspomnianego komunikatora z PS5 ma nastąpić jeszcze w bieżącym roku w firmware w wersji 7.00. Mowa tutaj o kilku miesiącach; insider dodał, iż dokładniejszą datę poda w przyszłym tygodniu. To świetna wiadomość dla użytkowników konsol nowej generacji Sony.

Wstępna integracja Discorda ze sprzętem nastąpiła w styczniu, ale ograniczyła się jedynie do tego, iż nasi znajomi z aplikacji mogą zobaczyć, w co aktualnie gramy. Według pogłosek niedługo będziemy w stanie m.in. się z nimi również komunikować, co będzie bardzo przydatną funkcją.

GramTV przedstawia:

Henderson twierdzi, iż postępy w pracach nad integracją Discorda z PlayStation 5 mają iść bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę fakt, że Microsoft wyprzedził japońską korporację w tej kwestii, Sony jak najbardziej powinno się pośpieszyć.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!